fbpx

Kad dzīve ir kā sīrups, tad iet saldi 🍓

ātrais kredīts
Ko dāvināt Ziemassvētkos
Ikdiena Praktiski

Ko dāvināt Ziemassvētkos? Dāvanu idejas 2022 gadam.

Tuvojoties svētku laikam arvien biežāk aizdomājamies par to, ko dāvināt Ziemassvētkos. Katram ir savi hobiji, savas aizraušanās, lietas, kas jau ir viņu īpašumā, lietas, ko ļoti kārojas, bet ko īsti uzdāvināt nevar. Šajā laikā mēģinām izdomāt oriģinālas un interesantas idejas, kā pārsteigt svētkos tos cilvēkus, ko esam paredzējuši apdāvināt. Protams, varam turēties pie ierastām vērtībām un izvēlēties dāvanas, kas ir ar savu vērtību un labo domu, tomēr liekamas plauktā. Un, lai gan arī plauktā liekamajām dāvanām nav ne vainas un saņēmējs to varētu pat ļoti novērtēt, iespējams, šogad varam pievērsties kam nedaudz neparastākam, izvēloties dāvanas. Ar mūsu sarakstu, tev netrūks ideju par to, ko dāvināt uz Ziemassvētkiem!

Vai dāvanas saņēmējs jebkad ir lecis ar izpletni? Vai ir devies lidojumā ar gaisa balonu? Vai izbauda ūdens aktivitātes? Varbūt ir nepārspējams gardēdis? Varam izvēlēties un uzdāvināt nevis taustāmu un plauktā liekamu dāvanu, bet gan neparastu piedzīvojumu, atmiņas, jaunas sajūtas, kaut ko, ko vairums cilvēku dara tikai vienu reizi mūžā, vai uzdāvināt ceļojumu atmiņās, pasniedzot ko tādu, kas sen nav darīts – piemēram, izjāde ar zirgiem. Šādas iespējas varam uzdāvināt caur dažādām dāvanu kartēm. Protams, svētkos gribam pasniegt kaut ko, kas ir arī “taustām”, ne tikai pasakāms, jo tā ir ierasts. Tad nu skaistu lenti apvīta, šāda dāvana var būt arī dāvanu karte uz kādu no minētajām, vai vēl neskaitāmi daudz citām, aktivitātēm.

Ko dāvināt Ziemassvētkos mammai?

Mammai, kas ikdienu pavada rūpējoties par māju, bērniem, arī tad, ja viņi jau izauguši, lieliska dāvana varētu būt SPA apmeklējums nedēļas nogalē – ļaut sevi palutināt, relaksēties un vismaz divas dienas veltīt tikai savai labsajūtai un skaistumam. Tētim, ja viņš ir auto fans, var uzdāvināt izbraucienu ekskluzīvā modernā spēkratā, vai tieši pretēji, elegantā retro auto. Tiesa, šādu notikumu, iespējams, piedzīvo tikai vienreiz un tas nav īsti praktisks, tomēr atmiņas, sajūtas un prieks par to noteikti būs lielāks, nekā par dāvanu, ko ieliekam plauktā un, bieži vien, piemirstam. Ja kāds no dāvanas saņēmējiem ir gardēdis – vakariņas izsmalcinātā restorānā! Tā nav aktivitāte, ko lielākā daļa atļaujas ikdienā, tāpēc šāda dāvana var būt ļoti patīkama – iespēja uzposties, doties uz restorānu kopā ar savu otro pusīti un baudīt vakaru ar ēdieniem, kas patiešām baudāmi, ne tikai apēdami.

Iespēju, no kā izvēlēties ir ļoti daudz, tāpēc, pirms domājam par to, ka dāvināsim zeķes, grāmatu, kādu virtuves piederumu (kas neapšaubāmi arī nav sliktas dāvanas), iespējams, der paskatīties ko piedāvā dažādās dāvanu kartes – kādus piedzīvojumus un atmiņas varam uzdāvināt, virtuves komplekta vietā.

Dāvanu idejas dažādām gaumēm

1. Dāvanu kartes

Pērkot dāvanu karti dāvanai, jāņem vērā dažādas cilvēku bailes, fobijas un prasmes – nedāvināsim dāvanu karti lidojumam gaisa balonā kādam, kam ļoti bail no augstuma. Vai arī neizvēlēsimies dāvanu karti ūdens aktivitātēm kādam, kurš neprot peldēt. Arī izvēloties šādu dāvanu – dāvanu kartes formā – ir jāzina, kas saņēmējam patīk, aizrauj un ko labprāt viņš vēlētos piedzīvot.

2. Īpaša fotogrāfija skaistā rāmītī

Ieteikums: padomā par dāvanas saņēmēja gaumi interjerā vai apģērbā, lai izvēlētos gaumei pieskaņotāku rāmīti.

3. Stilīga dizaina sejas maskas

Laba dāvana domājot par veselību un drošību – mazgājam un daudz reizes lietoajam sejas maska. Iesakām apskatīt šīs Latvijā darinātās dizaina sejas maskas.

ko nedrīkst dāvināt ziemassvētkos

4. Publikācija jaunajai slavenībai vai uzlecošajai zvaigznei

Tavā tuvinieku lokā ir kāds vai kāda, kas sen sapņojis par pagozīšanos slavas saulītē? Mums ir variants – uzdāvini jaunajai superzvaigznei publikāciju portālā sirups.lv! Tieši šajā svētku laikā mēs nākam klajā ar īpašu piedāvājumu – pirmajiem divdesmit publikācijas pieteicējiem publikācija maksās tikai 20 eiro! Raksti mums e-pastā sirups @ sirups.lv un piesaki publikāciju kā Ziemassvētku dāvanu!

Ko nedrīkst dāvināt Ziemassvētkos?

Parasti saka, ka nedrīkst dāvināt sveces, taču Ziemassvētku laikā šo uzskatu biežu vien neievēro, jo tas ir laiks, kad silta svece lieti noderēs, radot mājīguma un siltuma sajūtu. Vēl viens piemērs ir naži – ir cilēki, kam tie patīk un kas tos kolekcionē, tik un tā nazi dāvināt nebūtu adekvāti daudzos gadījumos.

Ko var dāvināt Ziemassvētkos?

Šajā jautājumā jāsaka – cik cilvēku, tik viedokļu. Intereses un gaumes var būt tika dažādas. Ziemassvētkos vienmēr var dāvināt saldumus, piemēram, šokolādi, piparkūkas. Vienmēr var noderēt arī praktiski jaukas dāvanas, kas iezīmēs rūpes par mīļajiem, piemēram, siltas vilnas zeķes vai šalle. Ar cimdiem vai cepuri jābūt uzmanīgākiem, jo cilvēkiem parasti ir specifiska gaume uz šādām apģērba detaļām.

Ko dāvināt tētim Ziemassvētkos?

Izvēlotoes dāvanu tētim, būtu jāņem vērā viņa personība, intereses, aizraušanās un nodarbes, kas katram tētim var būt savādākas. Viens varbūt ir aizrautīgs makšķenieks, bet cits rosīgs mājasdarbu praktiķis. Vienmēr var noderēt dāvanu karte no kāda specializētā veikala.

Ko darīt ziemassvētkos?

Ziemassvētki ir laiks dažādām jautrām kopābūšanas aktivitātēm. Kā dāvana var noderēt arī kāda kopīga nodarbe, piemēram pastaiga pie dabas ar uguns kura kurināšanu, gardas zupas vārīšanu uz āra ugunskura. Telpās var uzspēlēt kādu spēli, piemēram, riču raču.

Ja nolēmi Ziemassvētkos dāvināt datoru spēlēm, noderēs mūsu idejas un ieteikumi šeit!

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • 11 labākie kardio treniņi svara zaudēšanai

  Photo by Tyler Nix on Unsplash Jums parasti jācenšas veikt kardio treniņu divas līdz četras reizes nedēļā. Kad esat iesācējs šāda veida apmācībā, jūs jutīsiet, ka izmaiņas notiek diezgan ātri. Kad es pirmo reizi sāku trenēties, es nodarbojos ar kardio tikai 2 reizes nedēļā, jo biju no tā noguris. Jūs The post 11 labākie kardio treniņi svara zaudēšanai appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • 10 lielākās treniņu kļūdas

  Daudz cilvēku tic, ka cilājot vieglākus svarus vairāk reižu sniegs labākus rezultātus, bet tā nav patiesība. Smagāka svara izmantošana 8-12 cilāšanas reižu ļaus tev sadedzināt taukus un veidot muskuļu masu efektīvāk. The post 10 lielākās treniņu kļūdas appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Mājas trenažieri – kā ierīkot savu sportošanas vietu garažā vai istabā?

  Treniņš mājās var būt izdevīgāks un ērtāks nekā regulāra sporta zāles abonements, taču ir arī daudz grūtāk saglabāt motivāciju, ja jums nav kur iet un nav ko izmantot. Ja rūpīgi plānojat un veicat izpēti, jūs varat iegūt labāko no abām pasaulēm — personīgā trenažieru zāle ļaus paliek pie jūsu mājas ērtībām The post Mājas trenažieri – kā ierīkot savu sportošanas vietu garažā vai istabā? appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Skriešana ziemā – 5 vērtīgi padomi veselīgam skrējienam

  Skriešana ziemā, aukstums un sals daudziem no mums saistās ar diskomfortu. Aukstais laiks liek izvēlēties skriešanu ārā aizstāt, piemēram, ar skriešanas trenažieri vai velotrenažieri, bet… Vai tu zināji, ka aukstums var palīdzēt ātrāk sadedzināt kalorijas? Tālāk uzzināsi, kāpēc un kā tas notiek. Kā skriešana ziemā ietekmē organismu? Organismā ir dažādu veidu The post Skriešana ziemā – 5 vērtīgi padomi veselīgam skrējienam appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Olbaltumvielas saturošie produkti (34 dārzeņi, dzīvnieki, zivis, sēnes)

  Uzņemot proteīnu ar ierastajiem vistas ēdieniem, ātri vien iestājas rutīna, bet ir vēl daudz citi olbaltumvielas saturošie produkti. Pastāv vēl daudz un dažādi produkti, par kuriem, iespējams, nebijāt aizdomājušies. Uztura speciāliste Mišela Hausere atzīst, ka arī veģetārieši un vegāni spēj uzņemt pietiekoši daudz proteīna ar augu valsts produktiem, lai būtu The post Olbaltumvielas saturošie produkti (34 dārzeņi, dzīvnieki, zivis, sēnes) appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus … Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir … Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases … Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el … Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *