fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
sapņu tulks
Ikdiena Dvēselei Dzīvesstils

Sapņu tulks. Ko nozīmē sapnis, ko redzēju? (papildināts)

Sapņu tulks ir pieprasīta lieta, tapēc esam sagatavojuši visaptverošu sapņu skaidrojumu. Šis skaidrojums no vairuma atšķirsies ar to, ka necentīsimies piedēvēt nozīmi kādai konkrētai lietai, priekšmetam vai parādībai. Šoreiz centīsimies saprast visu kopskatu un nonākt pie lielākiem secinājumiem un visaptverošāka skaidrojuma, kas palīdzēs labāk izprast redzētā sapņa nozīmi. Un pats galvenais to, ko tad šis sapnis nozīmē pašam, kāds ir tā vēstījums un ko tas mums centies pateikt.

Lai gan ir jautri atcerēties savus sapņus nākamajā dienā, ir svarīgi arī noskaidrot, vai tiem ir kāda nozīme. Runājot par sapņu interpretāciju un to, vai tie kaut ko nozīmē vai nē, ir daudz dažādu ideju, un vairumam no tām ir pretēji viedokļi.

Sapņu nozīme ezotērikā

Ezotērikā sapnī redzētajiem tipāžiem tiek piešķirta kāda nozīme jeb skaidrojums. Piemēram, čūska nozīmē ienaidniekus vai vilšanos tuvā cilvēkā. Kaķis nozīmē strīdus, vilšanos. Lācis simbolizē spēku, sāncensību un uzvaru. Zirgs nozīmē prieku, laimi, cerības un tālu ceļu, kas priekšā ejams. Suns simbolizē uzticīgu draugu, iepazīšanos ar labu cilvēku.

Sapņu nozīme zinātnē

Aktivizācijas-sintēzes hipotēze ir viena no neiroloģiskām sapņošanas teorijām. To ieteica Hārvardas universitātes psihiatri Džons Allans Hobsons un Roberts Makārlijs. Saskaņā ar šo teoriju sapņiem nav īstas nozīmes. Tā vietā tie ir tikai smadzeņu elektriskie impulsi, kas atsvaidzina mūsu atmiņas par nejaušām domām un attēliem. Saskaņā ar priekšstatu, cilvēki pamostoties rada sapņu stāstus. Tas ir saprotams mēģinājums visam saprast.

Taču pazīstamais psihologs Zigmunds Freids tam nepiekrita. Viņš uzskatīja, ka sapņi pārraida neapzināti apspiestu spriedzi vai vēlmes. Sapņi, pēc Freida domām, ir no zīdaiņa vecuma apspiestu ilgošanās vai tieksmes tēli. Tāpēc Zigmunds Freids pētīja sapņus, lai labāk izprastu bezsamaņā esošo prātu. Rezultātā jūsu sapņi, pēc Freida domām, atklāj jūsu apspiestās vēlmes.

Līdz ar to mēs varam saprast, ka nevajag meklēt mistiskas zīmes un slēptas nozīmes. Katra lieta, ko redzam sapnī, var nozīmēt ko citu katram no mums. Tas ir tieši tāpēc, ka tā ir mūsu pašu zemapziņa, kas runā ar mums. Katrs no mums var saprast, ko mums nozīmē, piemēram, suns vai zirgs, un kāpēc tas bija mūsu sapnī. Sapņi atspogļo to, ar ko patiesībā ir pārņemts mūsu prāts. Tas var būt kas tāds, ko mēs ļoti vēlamies savā dzīvē vai gaidām.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *