fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
sapņu tulks
Ikdiena Dvēselei Dzīvesstils

Sapņu tulks. Ko nozīmē sapnis, ko redzēju? (papildināts)

Sapņu tulks ir pieprasīta lieta, tapēc esam sagatavojuši visaptverošu sapņu skaidrojumu. Šis skaidrojums no vairuma atšķirsies ar to, ka necentīsimies piedēvēt nozīmi kādai konkrētai lietai, priekšmetam vai parādībai. Šoreiz centīsimies saprast visu kopskatu un nonākt pie lielākiem secinājumiem un visaptverošāka skaidrojuma, kas palīdzēs labāk izprast redzētā sapņa nozīmi. Un pats galvenais to, ko tad šis sapnis nozīmē pašam, kāds ir tā vēstījums un ko tas mums centies pateikt.

Lai gan ir jautri atcerēties savus sapņus nākamajā dienā, ir svarīgi arī noskaidrot, vai tiem ir kāda nozīme. Runājot par sapņu interpretāciju un to, vai tie kaut ko nozīmē vai nē, ir daudz dažādu ideju, un vairumam no tām ir pretēji viedokļi.

Sapņu nozīme ezotērikā

Ezotērikā sapnī redzētajiem tipāžiem tiek piešķirta kāda nozīme jeb skaidrojums. Piemēram, čūska nozīmē ienaidniekus vai vilšanos tuvā cilvēkā. Kaķis nozīmē strīdus, vilšanos. Lācis simbolizē spēku, sāncensību un uzvaru. Zirgs nozīmē prieku, laimi, cerības un tālu ceļu, kas priekšā ejams. Suns simbolizē uzticīgu draugu, iepazīšanos ar labu cilvēku.

Sapņu nozīme zinātnē

Aktivizācijas-sintēzes hipotēze ir viena no neiroloģiskām sapņošanas teorijām. To ieteica Hārvardas universitātes psihiatri Džons Allans Hobsons un Roberts Makārlijs. Saskaņā ar šo teoriju sapņiem nav īstas nozīmes. Tā vietā tie ir tikai smadzeņu elektriskie impulsi, kas atsvaidzina mūsu atmiņas par nejaušām domām un attēliem. Saskaņā ar priekšstatu, cilvēki pamostoties rada sapņu stāstus. Tas ir saprotams mēģinājums visam saprast.

Taču pazīstamais psihologs Zigmunds Freids tam nepiekrita. Viņš uzskatīja, ka sapņi pārraida neapzināti apspiestu spriedzi vai vēlmes. Sapņi, pēc Freida domām, ir no zīdaiņa vecuma apspiestu ilgošanās vai tieksmes tēli. Tāpēc Zigmunds Freids pētīja sapņus, lai labāk izprastu bezsamaņā esošo prātu. Rezultātā jūsu sapņi, pēc Freida domām, atklāj jūsu apspiestās vēlmes.

Līdz ar to mēs varam saprast, ka nevajag meklēt mistiskas zīmes un slēptas nozīmes. Katra lieta, ko redzam sapnī, var nozīmēt ko citu katram no mums. Tas ir tieši tāpēc, ka tā ir mūsu pašu zemapziņa, kas runā ar mums. Katrs no mums var saprast, ko mums nozīmē, piemēram, suns vai zirgs, un kāpēc tas bija mūsu sapnī. Sapņi atspogļo to, ar ko patiesībā ir pārņemts mūsu prāts. Tas var būt kas tāds, ko mēs ļoti vēlamies savā dzīvē vai gaidām.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.