Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
bizness mājsēdē
Ikdiena Praktiski

Bizness tiešsaistē mājsēdes laikā – kā tas ir iespējams?

Agrāk bija laiki, kad veikalos nebija diži liela izvēle nekāda veida precēm, taču mūsdienās, kad viss ir pilnīgi pretēji, joprojām ir vēlme pēc personalizētām lietām, it sevišķi tad, ja tuvojas kādi svētki un jubilejas. Dažāda veida poligrāfijas pakalpojumi mūsdienās, personalizētu lietu izveidošanu, padara īpaši vieglu.

Izvēlēties personalizēšanai var teju jebko – gan apģērbu, gan dažādus sadzīves sīkumus, traukus un visu ko citu.

Zem poligrāfijas jēdziena mēdz slēpties teju viss, ko varam iedomāties ar druku, apdruku, zīmogu izgatavošanu, maketēšanu, printēšanu, utt. Daudziem būs pārsteigums, ka pēdējos gados īpaši aktualizējusies drukātu foto izveidošana, jo, par spīti digitāajām iespējam, daudzi joprojām vēlas attēlus saglabāt arī taustāmā veidā.

Uzzini vairāk – Printify.com

KALENDĀRU IZVEIDI PRIVĀTIEM UN JURIDISKIEM KLIENTIEM


Kalendāru maketēšana un izveide, kā arī dažādu apģērbu apdruka ir populārākie pakalpojumi, ko mēdz sniegt poligrāfijas uzņēmumi. Piemēram, kalendāru druka kļūst īpaši populāra tuvujoties Jaunajam gadam, kad daudzi izvēlas personalizētus kalendārus kā labāko dāvanu tuviem cilvēkiem. Dažāda veida poligrāfijas pakalpojumu izmantošana visā pasaulē ir atzīts mārketinga stratēģijas veids, jo ir iespējams masveidā, ātri un efektīgi apziņot visus par saviem pakalpojumiem. Apdrukat var praktiski jebko – visu, sākot no piespraudēm un beidzot ar apģērbiem un traukiem, kā arī lielformāta druku.


VAI IESPĒJAMS APDRUKĀT APĢĒRBU VAIRUMĀ?


Apdrukāt var gan klienta izvēlētus apģērba gabalus, gan tādus, ko ir iespējams iegādāties pie poligrāfijas pakalpojuma sniedzēja, piemēram, kreklus, džemperus, bērnu apģērbus un arī dažādus aksesuārus.
Poligrāfijas pakalpojumu izmantošanu ir iecienījušas arī privātpersonas. Poligrāfijas pakalpojumi tiek izmantoti jebkurās dzīves situācijas, visbiežāk priecīgos brīžos un momentos. Printify ir lieliska iespēja iepirkties internetā un pārdot internetā neizejot no mājas!