fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
mēness fāzes
Astroloģija Ikdiena

Mēness fāzes; Kā tās ietekmē cilvēka dzīvi?

Mēness fāzes jeb cikls ir viens no būtiskākajiem pamatiem dažādām astroloģiskām prognozēm. Kā zināms, mēness riņķo ap zemi, tādējādi mainoties mēness fāzēm. Mēness veic vienu apli ap Zemi 27,32 dienās, bet savā sākotnējā stāvoklī tas atgriežas 29, 50 dienās. Katra diena šajā ciklā ir atšķirīga un unikāla no astroloģijas viedokļa, jo to veido saules un mēness enerģētiskā mijiedarbība.

Katru dienu mēness attiecība pret sauli izmainās. Nevienu dienu tā nepaliek nemainīga, kas būtiski ietekmē cilvēka veselības stāvokli, pašsajūtu un daudzas citas lietas. Saule atbild tieši par fizisko stāvokli, bet mēness par emocionālo stāvokli. Kaut gan atšķirības ir katrā dienā, ietekmes parasti tiek dalītas pa mēness fāzēm.

Augošs mēness

Augošā mēnesī organisms visu ļoti viegli uzņem. Tas attiecas gan uz fizisko, gan garīgi ķermeni. Attiecībā uz fizisko ķermeni, tas nozīmē, ka šajā laikā organisms uzņems dažādas organismam vajadzīgās vielas, piemēram, vitamīnus un minerālvielas. Tas ir labs laiks dažādām kosmētiskām procedūrām un arī veselības uzlabošanai. Ja ievērojat diētas, tad šajā laikā būtu ieteicams īpaši pacensties. Ja runājam par pašsajūtu, tad augošā mēneši parasti tā ir laba. Ir jūtams enerģijas pieplūdums un dzīvesprieks, taču, protams, to visu lielā mērā ietekmē arī planētu stāvoklis un zodiaks.

Pilns mēness

Kā zināms, pilnmēnesī mēdz notikt dažādas brīnumu lietas. Pilnmēness cilvēku var ietekmēt ļoti dažādi. Nereti novērojamas garastāvokļa maiņas un par nestabila psihe. Asas emocijas, strīdi, viegla aizkaitināmība un daudzas citas izteikti negatīvas iezīmes ir pilnmēnesim, tāpēc šajā laikā labāk ir dzīvot mierīgi un lieki neizaicināt sevi un citus. Īpaši izteikti tas ir sievietēm. Arī uz fizisko veselību pilnmēness nereti iedarbojas nelabvēlīgi. Šajā laikā daudzus cilvēkus pārņem liels izsalkums un tipiskas ir dažādas gremošanas un vielmaiņas problēmas.

Dilstošs mēness

Dilstošā mēnesī, pretēji no augošā, organisms attīrās. Tas ir lielisks laiks detoksikācijai, diētām un organisma attīrīšanai. Arī atbrīvoties no dažādiem kaitīgiem ieradumiem būs vieglāk. Arī āda attīrās no visa liekā, tāpēc cilvēki šajā laikā mēdz saskarties ar ādas problēmām. Dilstošā mēnesī emocionālais stāvoklis parasti ir stabils. Tas ir ideāli piemērotas laiks relaksācijai, meditācijai un prāta atbrīvošanai, jo ir vieglāk aizgaiņāt negatīvās domas.

Jauns mēness

Jaunā mēnesī turpinās organisma attīrīšanas. No organisma izvadās visas kaitīgās vielas un arī sliktās domas. Jaunā mēnesī jāturpina dilstošajā mēnesī iesāktais. Tas ir arī labs laiks kā jauna uzsākšanai. Emocionālais stāvoklis šajā laikā parasti ir labs, taču ar izņēmumiem. Piemēram, jauns mēness ļoti spēcīgi var ietekmēt vīriešus. Viņi var kļūt nervozi un pat agresīvi. Nereti jaunā mēnesī vīrieši pat sastopas ar dažādām sirdsdarbības problēmām, tāpēc ir ļoti jāuzmanās.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  2 COMMENTS

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.