Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Diāna, Dina, Dins
24.Feb.2024
Diāna, Dina, Dins
24.Feb.2024
mēness fāzes
Astroloģija Ikdiena

Mēness fāzes; Kā tās ietekmē cilvēka dzīvi?

Mēness fāzes jeb cikls ir viens no būtiskākajiem pamatiem dažādām astroloģiskām prognozēm. Kā zināms, mēness riņķo ap zemi, tādējādi mainoties mēness fāzēm. Mēness veic vienu apli ap Zemi 27,32 dienās, bet savā sākotnējā stāvoklī tas atgriežas 29, 50 dienās. Katra diena šajā ciklā ir atšķirīga un unikāla no astroloģijas viedokļa, jo to veido saules un mēness enerģētiskā mijiedarbība.

Katru dienu mēness attiecība pret sauli izmainās. Nevienu dienu tā nepaliek nemainīga, kas būtiski ietekmē cilvēka veselības stāvokli, pašsajūtu un daudzas citas lietas. Saule atbild tieši par fizisko stāvokli, bet mēness par emocionālo stāvokli. Kaut gan atšķirības ir katrā dienā, ietekmes parasti tiek dalītas pa mēness fāzēm.

Augošs mēness

Augošā mēnesī organisms visu ļoti viegli uzņem. Tas attiecas gan uz fizisko, gan garīgi ķermeni. Attiecībā uz fizisko ķermeni, tas nozīmē, ka šajā laikā organisms uzņems dažādas organismam vajadzīgās vielas, piemēram, vitamīnus un minerālvielas. Tas ir labs laiks dažādām kosmētiskām procedūrām un arī veselības uzlabošanai. Ja ievērojat diētas, tad šajā laikā būtu ieteicams īpaši pacensties. Ja runājam par pašsajūtu, tad augošā mēneši parasti tā ir laba. Ir jūtams enerģijas pieplūdums un dzīvesprieks, taču, protams, to visu lielā mērā ietekmē arī planētu stāvoklis un zodiaks.

Pilns mēness

Kā zināms, pilnmēnesī mēdz notikt dažādas brīnumu lietas. Pilnmēness cilvēku var ietekmēt ļoti dažādi. Nereti novērojamas garastāvokļa maiņas un par nestabila psihe. Asas emocijas, strīdi, viegla aizkaitināmība un daudzas citas izteikti negatīvas iezīmes ir pilnmēnesim, tāpēc šajā laikā labāk ir dzīvot mierīgi un lieki neizaicināt sevi un citus. Īpaši izteikti tas ir sievietēm. Arī uz fizisko veselību pilnmēness nereti iedarbojas nelabvēlīgi. Šajā laikā daudzus cilvēkus pārņem liels izsalkums un tipiskas ir dažādas gremošanas un vielmaiņas problēmas.

Dilstošs mēness

Dilstošā mēnesī, pretēji no augošā, organisms attīrās. Tas ir lielisks laiks detoksikācijai, diētām un organisma attīrīšanai. Arī atbrīvoties no dažādiem kaitīgiem ieradumiem būs vieglāk. Arī āda attīrās no visa liekā, tāpēc cilvēki šajā laikā mēdz saskarties ar ādas problēmām. Dilstošā mēnesī emocionālais stāvoklis parasti ir stabils. Tas ir ideāli piemērotas laiks relaksācijai, meditācijai un prāta atbrīvošanai, jo ir vieglāk aizgaiņāt negatīvās domas.

Jauns mēness

Jaunā mēnesī turpinās organisma attīrīšanas. No organisma izvadās visas kaitīgās vielas un arī sliktās domas. Jaunā mēnesī jāturpina dilstošajā mēnesī iesāktais. Tas ir arī labs laiks kā jauna uzsākšanai. Emocionālais stāvoklis šajā laikā parasti ir labs, taču ar izņēmumiem. Piemēram, jauns mēness ļoti spēcīgi var ietekmēt vīriešus. Viņi var kļūt nervozi un pat agresīvi. Nereti jaunā mēnesī vīrieši pat sastopas ar dažādām sirdsdarbības problēmām, tāpēc ir ļoti jāuzmanās.