fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Ineta, Inta, Intra
03.Jun.2023
Ineta, Inta, Intra
03.Jun.2023
mēness fāzes
Astroloģija Ikdiena

Mēness fāzes; Kā tās ietekmē cilvēka dzīvi?

Mēness fāzes jeb cikls ir viens no būtiskākajiem pamatiem dažādām astroloģiskām prognozēm. Kā zināms, mēness riņķo ap zemi, tādējādi mainoties mēness fāzēm. Mēness veic vienu apli ap Zemi 27,32 dienās, bet savā sākotnējā stāvoklī tas atgriežas 29, 50 dienās. Katra diena šajā ciklā ir atšķirīga un unikāla no astroloģijas viedokļa, jo to veido saules un mēness enerģētiskā mijiedarbība.

Katru dienu mēness attiecība pret sauli izmainās. Nevienu dienu tā nepaliek nemainīga, kas būtiski ietekmē cilvēka veselības stāvokli, pašsajūtu un daudzas citas lietas. Saule atbild tieši par fizisko stāvokli, bet mēness par emocionālo stāvokli. Kaut gan atšķirības ir katrā dienā, ietekmes parasti tiek dalītas pa mēness fāzēm.

Augošs mēness

Augošā mēnesī organisms visu ļoti viegli uzņem. Tas attiecas gan uz fizisko, gan garīgi ķermeni. Attiecībā uz fizisko ķermeni, tas nozīmē, ka šajā laikā organisms uzņems dažādas organismam vajadzīgās vielas, piemēram, vitamīnus un minerālvielas. Tas ir labs laiks dažādām kosmētiskām procedūrām un arī veselības uzlabošanai. Ja ievērojat diētas, tad šajā laikā būtu ieteicams īpaši pacensties. Ja runājam par pašsajūtu, tad augošā mēneši parasti tā ir laba. Ir jūtams enerģijas pieplūdums un dzīvesprieks, taču, protams, to visu lielā mērā ietekmē arī planētu stāvoklis un zodiaks.

Pilns mēness

Kā zināms, pilnmēnesī mēdz notikt dažādas brīnumu lietas. Pilnmēness cilvēku var ietekmēt ļoti dažādi. Nereti novērojamas garastāvokļa maiņas un par nestabila psihe. Asas emocijas, strīdi, viegla aizkaitināmība un daudzas citas izteikti negatīvas iezīmes ir pilnmēnesim, tāpēc šajā laikā labāk ir dzīvot mierīgi un lieki neizaicināt sevi un citus. Īpaši izteikti tas ir sievietēm. Arī uz fizisko veselību pilnmēness nereti iedarbojas nelabvēlīgi. Šajā laikā daudzus cilvēkus pārņem liels izsalkums un tipiskas ir dažādas gremošanas un vielmaiņas problēmas.

Dilstošs mēness

Dilstošā mēnesī, pretēji no augošā, organisms attīrās. Tas ir lielisks laiks detoksikācijai, diētām un organisma attīrīšanai. Arī atbrīvoties no dažādiem kaitīgiem ieradumiem būs vieglāk. Arī āda attīrās no visa liekā, tāpēc cilvēki šajā laikā mēdz saskarties ar ādas problēmām. Dilstošā mēnesī emocionālais stāvoklis parasti ir stabils. Tas ir ideāli piemērotas laiks relaksācijai, meditācijai un prāta atbrīvošanai, jo ir vieglāk aizgaiņāt negatīvās domas.

Jauns mēness

Jaunā mēnesī turpinās organisma attīrīšanas. No organisma izvadās visas kaitīgās vielas un arī sliktās domas. Jaunā mēnesī jāturpina dilstošajā mēnesī iesāktais. Tas ir arī labs laiks kā jauna uzsākšanai. Emocionālais stāvoklis šajā laikā parasti ir labs, taču ar izņēmumiem. Piemēram, jauns mēness ļoti spēcīgi var ietekmēt vīriešus. Viņi var kļūt nervozi un pat agresīvi. Nereti jaunā mēnesī vīrieši pat sastopas ar dažādām sirdsdarbības problēmām, tāpēc ir ļoti jāuzmanās.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  2 COMMENTS

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *