Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Ziņas

“Jelgavas Vēstnesis” vietā rakstīsim par sportu Jelgavā

Kopš 2019. gada nogalē tika lemts par portāla “Jelgavas Vēstnesis” kā pašvadības medija slēgšanu un 2021. tika pārtrauksta adreses jelgavasvestnesis.lv darbība, jelgavniekiem kļuva par vienu ziņu portālu mazāk, kur izlasīt arī par sporta un kultūras aktivitātēm. Līdz ar to portāls “Fitnesa Ziņas” ir nolēmis nākt talkā un aizpildīt šo tukšumu sporta aktualitāšu lauciņā jelgavniekiem un novadniekiem. Kāpēc “Fitnesa Ziņas” sper šādu soli? Nē, tā nav sadarbība ne ar vienu politisku vai citu organizāciju, bet gan patriotiska jelgavnieka lēmums, jo arī “Fitnesa Ziņas”, lai cik pārsteidzoši tas nešķistu, nāk no Jelgavas.

Sports Jelgavā

Sākot pildīt savu jauno pienākumu, esam apkopojuši aktuālos sporta jaunumus Jelgavas pusē:

  • 13.martā norisināsies “Dougla” Latvijas Sieviešu basketbola līgas spēle: BK “Jelgava-BJSS” – “DU” (spēle notiks bez skatītājiem)
  • 14.martā notiks Latvijas telpu futbola virslīgas spēle: FC “Petrow/Jelgava” – FC “Raba” (spēle notiks bez skatītājiem)
  • No 16.marta līdz 19.aprīlm notiks iniciatīvu cikla “Būšu aktīvs” 4. apņemšanās “Pavasara vēstneši”.

Fitnesa ziņas aicina arī Jelgavas sporta iestādes, komersantus un citus sporta aktivitāšu rīkotājus iesūtīt ziņas un mēs labprāt tās publicēsim. Lai uzzinātu vairāk un iesūtītu rakstus, apmeklējiet sadaļu Pievienot ziņu.