Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
mūziķis Gatis Mūrnieks
Dzīvesstils Izklaide Slavenības

Gatis Mūrnieks atklāj pārsteidzošu noslēpumu

mūziķis Gatis Mūrnieks

Latvijas mūzikas arēnā ir daudz talantīgu mūziķu, bet reti kurš no viņiem atklāj savas citas aizraušanās un talantus tik drosmīgi kā Gatis Mūrnieks. Viņš ir zināms kā izcils dziedātājs un komponists, kura mūzika ir skanējusi daudzos Latvijas mūzikas koncertos, piesaistot tūkstošiem klausītāju. Taču šoreiz Gatis ir nolēmis dalīties ar savu aizraušanos, kas ir tālu no mūzikas pasaulēm – viņa mīlestība pret kulināriju.

Mūziķis Gatis Mūrnieks atzīstas: “Ja nebūtu mūziķis, es būtu pavārs,” šādi viņš sāk stāstu par savu aizraušanos ar ēst gatavošanu. Viņš ne tikai mīl gatavot, bet arī ir liels šefpavāra Gordonu Remzija fans.

Dziedātājs un komponists Gatis Mūrnieks atklāj, ka ļoti fano par šefpavāru Gordonu Remziju un brīvajā laikā nodarbojas ar grillēšanu un ēst gatavošanu!

Gatis stāsta, ka viņš īpaši gaida silto laiku, lai varētu izbaudīt grillēšanas priekus savā pagalmā. ‘’Jā, es ļoti gaidu silto laiku, lai beidzot izvilku savu grillu un tam nopūstu putekļus. Es ļoti dievinu to sajūtu, kad ēdiens čurkst un viss pagalms smaržo pēc malciņas un BBQ ribiņām vai steika. Es pilnīgi noteikti būtu pavārs, ja nebūtu mūziķis. Kas zina ko tā dzīve piedāvās, varbūt arī kaut kur varētu piestrādāt par pavāru,’’ stāsta dziedātājs.

Viņš ar smaidu piebilst, ka sociālajos tīklos publicēto grila vakaru bildes un video ir radījušas lielu interesi starp viņa draugiem un sekotājiem. ‘’Mani draugi paši uzprasās pie manis uz kādu BBQ vakaru, jo ik pa laikam ielieku bildes vai video arī sociālajos tīklos ar to, ko es gatavojos un tad pārējiem atliek vien siekaloties. Es domāju, ka šī vasara būs karsta ne tikai tāpēc, ka spīdēs saule, bet arī tāpēc, ka es bieži kurināšu grilu,’’ smejot stāsta mūziķis.

Gatis Mūrnieks, bez šaubām, ir daudzpusīga personība. Viņš ir sadarbojies ar tādiem mūziķiem un grupām kā ‘’Putnu Balle’’, Nikolajs Puzikovs, Lauris Reiniks, Guntars Račs, Dženija May, Aivo Oskis, Sabīne Berezina, Horens Stalbe un daudziem citiem, radot mūziku, kas skanējusi visā Latvijā. Bet, kā izrādās, viņa talanti ir daudz plašāki, iekļaujot arī meistarību kulinārijas mākslā. Gata Mūrnieka aizraušanās ar ēst gatavošanu un grillēšanu ir vēl viens piemērs tam, kā radošas personības var būt talantīgas dažādās dzīves jomās. Tas ir stāsts par to, kā mūzika un kulinārija var saplūst kopā, radot neaizmirstamus brīžus un atklājot jaunas talantu šķautnes.

Mūzikas žurnāliste, mūziķe, IT speciāliste un topošā komunkācijas profesionāle.