fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Skrill Mastercard
Ikdiena

10 iemesli, kāpēc noder izmantot Skrill karti

Mana Skrill Mastercard ir mans personīgais iecienītākais noguldījumu veids. Tas tiek pieņemts jebkurā vietā, kas pieņem Mastercard, un tas ir visur! Visi mani darījumi tiek piegādāti uzreiz un pilnīgi bez maksas. Šeit ir iemesli, kāpēc es izvēlos to izmantot.

1. Bezkontakta karte

Skrill priekšapmaksas Mastercard ir godalgotā bezkontakta priekšapmaksas kredītkarte, ko var izmantot visur, kur tiek pieņemtas kartes. Karti ir vienkārši uzstādīt, tā ir droša lietošanai un tai var brīvi reģistrēties – ar Skrill jūs varat veikt drošus pirkumus tiešsaistē vai noguldīt naudu savos iecienītākajos tiešsaistes kazino vai pokera istabās. Mēs pieņemam visas galvenās kredītkartes/debetkartes.

2. Anonīma debetkarte

Skrill Mastercard ir priekšapmaksas karte, kuru varat tērēt jebkurā vietā, kur tiek pieņemta Mastercard. Skrill priekšapmaksas Mastercard darbojas kā kredītkarte, un to var izmantot jebkurā bankomātā. Karte tiek izsniegta uz lietotāja vārda un tā ir anonīma.

3. Lieliski ar kriptovalūtām

Tā ir priekšapmaksas karte. To var izmantot kā depozītu pokeram, sporta derībām un kriptovalūtai. Tādējādi Skrill ir iecienījuši klienti no Apvienotās Karalistes un ASV, kur tiešsaistes derības ir nelikumīgas vai stingri reglamentētas. Arī Skrill izmanto klienti no Vācijas. Viņi dod priekšroku šādam noguldījumu un izņemšanas veidam, lai izvairītos no augstiem nodokļiem, ko piemēro vietējās bankas.

4. Izmantojiet ar bankomātiem visā pasaulē

Skrill priekšapmaksas Mastercard ir unikāla priekšapmaksas karte, kas ļauj piekļūt jūsu Skrill konta atlikumam. Izmantojiet to, lai veiktu regulārus maksājumus, samaksātu komunālos maksājumus vai izņemtu naudu jebkurā bankomātā visā pasaulē.

5. Vienkārši maksājumi tiešsaistē

Skrill Mastercard ir priekšapmaksas karte jūsu tiešsaistes darījumiem. Šīs kartes lietotāja ieguvums ir tiešsaistes tirgotāja piekrišana pasaules populārākajai digitālajai valūtai, neatstājot jūsu Skrill maka drošību. Pateicoties šīs MasterCard kartes priekšapmaksai, iekraušana vai atkārtota ielāde nav nepieciešama.

6. Vienkārši naudas pārskaitījumi uz ārzemēm

Atveriet durvis maksājumu pasaulei. Tas ir viegli. Kā jauns Skrill lietotājs jūs uzreiz saņemat jaunu Skrill priekšapmaksas MasterCard karti, kas saistīta ar jūsu e-maka kontu. Apmeklējiet savu iecienītāko tiešsaistes tirgotāju un iepērcies, nenorādot kartes informāciju. Skrill priekšapmaksas MasterCard karti nevar izmantot kopā ar PIN kodu, tāpēc nepastāv risks, ka personīgā informācija tiks nepareizi ievietota vai viltus veidā atklāta.

7. Nodrošiniet maku saviem aktīviem

Skrill ir drošs tiešsaistes maks, kas ļauj ērti piekļūt darbvirsmas, e-maka, spēļu vai kriptogrāfijas kontam. Ir ļoti viegli atvērt, izmantot un pārvaldīt visus savus digitālos kontus vienuviet.

8. Ērta valūtu konvertēšanai

Vienkārši un ērti veiciet naudas pārskaitīšanu un konvertēšanu tiešsaistē. Izmantojot Skrill Mastercard, jūs varat:-izmantot to kā kredītkarti-veikt pirkumus miljonos vietu visā pasaulē-konvertēt naudu makā uz vairāk nekā 20 valūtām ar reālā laika likmēm-nekavējoties un droši nosūtīt naudu visā pasaulē-pieprasīt kartes PIN kodu līdz tālrunis – pievienojiet naudu tiešsaistē ar kredītkarti – pievienojiet līdzekļus no krājkontiem vai čeku kontiem

9. Augsta jūsu naudas drošība

Skrill ir godalgots digitālās naudas konts, kas ļauj ērti veikt tūlītējus tiešsaistes maksājumus un izņemt naudu. Iegūstiet savu Skrill Mastercard, lai samaksātu tiešsaistē, pa tālruni vai bankomātā, neatsakoties no drošības un ērtībām, lai jūsu nauda tiktu droši uzglabāta jūsu kontā.

10. Varat to izmantot arī savam biznesam

Skrill priekšapmaksas MasterCard karti pieņem miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Patērētāji var ielādēt naudu priekšapmaksas kartē ar bankas pārskaitījumu, iegādājoties valūtas Skrill vai pat iemaksājot savus līdzekļus savā Poker Stars kontā, izmantojot Skrill. Karte ir pieejama izmantošanai miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Studenti var samaksāt mācību maksu tiešsaistē, un tirgotāji var uzreiz iekasēt maksājumus no klientiem, izmantojot debetkarti MasterCard.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.