fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Skrill Mastercard
Ikdiena

10 iemesli, kāpēc noder izmantot Skrill karti

Mana Skrill Mastercard ir mans personīgais iecienītākais noguldījumu veids. Tas tiek pieņemts jebkurā vietā, kas pieņem Mastercard, un tas ir visur! Visi mani darījumi tiek piegādāti uzreiz un pilnīgi bez maksas. Šeit ir iemesli, kāpēc es izvēlos to izmantot.

1. Bezkontakta karte

Skrill priekšapmaksas Mastercard ir godalgotā bezkontakta priekšapmaksas kredītkarte, ko var izmantot visur, kur tiek pieņemtas kartes. Karti ir vienkārši uzstādīt, tā ir droša lietošanai un tai var brīvi reģistrēties – ar Skrill jūs varat veikt drošus pirkumus tiešsaistē vai noguldīt naudu savos iecienītākajos tiešsaistes kazino vai pokera istabās. Mēs pieņemam visas galvenās kredītkartes/debetkartes.

2. Anonīma debetkarte

Skrill Mastercard ir priekšapmaksas karte, kuru varat tērēt jebkurā vietā, kur tiek pieņemta Mastercard. Skrill priekšapmaksas Mastercard darbojas kā kredītkarte, un to var izmantot jebkurā bankomātā. Karte tiek izsniegta uz lietotāja vārda un tā ir anonīma.

3. Lieliski ar kriptovalūtām

Tā ir priekšapmaksas karte. To var izmantot kā depozītu pokeram, sporta derībām un kriptovalūtai. Tādējādi Skrill ir iecienījuši klienti no Apvienotās Karalistes un ASV, kur tiešsaistes derības ir nelikumīgas vai stingri reglamentētas. Arī Skrill izmanto klienti no Vācijas. Viņi dod priekšroku šādam noguldījumu un izņemšanas veidam, lai izvairītos no augstiem nodokļiem, ko piemēro vietējās bankas.

4. Izmantojiet ar bankomātiem visā pasaulē

Skrill priekšapmaksas Mastercard ir unikāla priekšapmaksas karte, kas ļauj piekļūt jūsu Skrill konta atlikumam. Izmantojiet to, lai veiktu regulārus maksājumus, samaksātu komunālos maksājumus vai izņemtu naudu jebkurā bankomātā visā pasaulē.

5. Vienkārši maksājumi tiešsaistē

Skrill Mastercard ir priekšapmaksas karte jūsu tiešsaistes darījumiem. Šīs kartes lietotāja ieguvums ir tiešsaistes tirgotāja piekrišana pasaules populārākajai digitālajai valūtai, neatstājot jūsu Skrill maka drošību. Pateicoties šīs MasterCard kartes priekšapmaksai, iekraušana vai atkārtota ielāde nav nepieciešama.

6. Vienkārši naudas pārskaitījumi uz ārzemēm

Atveriet durvis maksājumu pasaulei. Tas ir viegli. Kā jauns Skrill lietotājs jūs uzreiz saņemat jaunu Skrill priekšapmaksas MasterCard karti, kas saistīta ar jūsu e-maka kontu. Apmeklējiet savu iecienītāko tiešsaistes tirgotāju un iepērcies, nenorādot kartes informāciju. Skrill priekšapmaksas MasterCard karti nevar izmantot kopā ar PIN kodu, tāpēc nepastāv risks, ka personīgā informācija tiks nepareizi ievietota vai viltus veidā atklāta.

7. Nodrošiniet maku saviem aktīviem

Skrill ir drošs tiešsaistes maks, kas ļauj ērti piekļūt darbvirsmas, e-maka, spēļu vai kriptogrāfijas kontam. Ir ļoti viegli atvērt, izmantot un pārvaldīt visus savus digitālos kontus vienuviet.

8. Ērta valūtu konvertēšanai

Vienkārši un ērti veiciet naudas pārskaitīšanu un konvertēšanu tiešsaistē. Izmantojot Skrill Mastercard, jūs varat:-izmantot to kā kredītkarti-veikt pirkumus miljonos vietu visā pasaulē-konvertēt naudu makā uz vairāk nekā 20 valūtām ar reālā laika likmēm-nekavējoties un droši nosūtīt naudu visā pasaulē-pieprasīt kartes PIN kodu līdz tālrunis – pievienojiet naudu tiešsaistē ar kredītkarti – pievienojiet līdzekļus no krājkontiem vai čeku kontiem

9. Augsta jūsu naudas drošība

Skrill ir godalgots digitālās naudas konts, kas ļauj ērti veikt tūlītējus tiešsaistes maksājumus un izņemt naudu. Iegūstiet savu Skrill Mastercard, lai samaksātu tiešsaistē, pa tālruni vai bankomātā, neatsakoties no drošības un ērtībām, lai jūsu nauda tiktu droši uzglabāta jūsu kontā.

10. Varat to izmantot arī savam biznesam

Skrill priekšapmaksas MasterCard karti pieņem miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Patērētāji var ielādēt naudu priekšapmaksas kartē ar bankas pārskaitījumu, iegādājoties valūtas Skrill vai pat iemaksājot savus līdzekļus savā Poker Stars kontā, izmantojot Skrill. Karte ir pieejama izmantošanai miljoniem uzņēmumu visā pasaulē. Studenti var samaksāt mācību maksu tiešsaistē, un tirgotāji var uzreiz iekasēt maksājumus no klientiem, izmantojot debetkarti MasterCard.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *