fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
rudens sīrupi
Receptes

Rudens sīrupi

No rudenī novācamajiem augļiem, augiem un ogām var pagatavot gan gardus, kā arī veselīgus sīrupus. Esam sagatavojuši dažas sīrupu receptes, ko arī Jūs varat izmēģināt savā virtuvē. Rudens sīrupi Jūsu uzmanībai.

1. Ābolu sīrups ziemai ar kanēli

Sastāvdaļas:

• 600 gr. āboli;

• 300 gr. cukurs;

• viena kanēļa standziņa;

• karote citronskābes;

• divas glāzes ūdens.

Sagatavošana:

Noliekam visas sastāvdaļas tā, lai tās būtu pa rokai.

Ābolus sagriež šķēlītēs un izņem kaulus.

Karsē ūdeni kopā ar cukuru, līdz cukurs izkusis. Karsējiet sīrupu apmēram divdesmit minūtes.

Sagatavojiet divas puslitra burkas. Stikla trauka apakšā ievietojiet pusi kanēļa standziņas. Tad kārtojam ābolu šķēles.

Uzlejiet citronskābi un uzmanīgi pārlejiet ar sīrupu.

Ievietojiet stikla trauku tvertnē ar siltu ūdeni, uzlieciet vākus. Turiet šādi piecas minūtes. Mēs skatāmies laiku pēc ūdens vārīšanās.

Burkas izņem no ūdens tvertnes un nekavējoties cieši aizskrūvē. Nosedziet burkas ar dvieli un atstājiet uz vienu dienu.

Turpmāk burkas var uzglabāk pagrabā vai pieliekamajā telpā, ja luedusskapī nepietiek ir vietas.

2. Aveņu sīrups

Sastāvdaļas

 • 3 litri aveņu ogu
 • 2 litri ūdens
 • 60 grami citronskābes
 • 600 grami – 1 kg cukura uz 1 litru šķidruma

Avenes katliņā pārlej ar karstu ūdeni, pievieno citronskābi un tur 24 stundas.
Pēc tam šķidrums jāiztukšo no katla. Ogas var saspaidīt caur marli un iegūto šķidrumu ieliet katlā.
Uz litru šķidruma un 1 kilogramu cukura pievieno 600 gamus aveņu masas, uzkarsē un ielej pudelēs vai burkās.
Sīrupam ir patīkama garša un smarža.

Izbaudi maltīti!

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.