fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Eiropā aizliegs Facebook Instagram
Dzīvesstils Tehnoloģijas

Vai Eiropā aizliegs Facebook un Instagram?

Facebook un Instagram saimnieka Marka Zukenberga firma Meta draud aizliegt Facebook un Instagram Eiropā, ja tie nevarēs iegūt lietotāju datus, ziņo City A.M.

Datu izsalkušajiem Meta, kādreizējā Facebook, uzkrātajiem ir svilpojošs lēkme. Tā kā uzņēmums saskaras ar ieņēmumu zaudējumiem no cilvēkiem draudzīgiem datu likumiem, kiborgu konglomerāts draud izņemt pakalpojumus no valstīm, kuras, pēc viņa domām, ir nodarījušas tam pāri.

Šis solis nāk pēc šausminoša, bet joprojām ienesīga gada Big Tech uzņēmumam. Pēc milzīga ziņošanas fiasko, miljardu zaudējumiem Metaverse attīstībā un vairākām regulatoru izmeklēšanām, uzņēmums sāk kļūt nemierīgs.

Vai Facebook un Instagram tiks izņemti no Eiropas?

Kā ziņo City A.M., Meta draud noņemt divas populāras sociālo mediju platformas no visas Eiropas, ja tās nevarēs turpināt lietotāju datu ievākšanu. Ja uzņēmums tiks galā ar saviem draudiem, gan Facebook, gan Instagram nebūs pieejami Eiropas reģionos bez VPN jeb virtuālā privātā tīkla, kas nozīmē IP adreses nomaiņu ar tādu, kas atrodas citā valtī, tādējādi uzdod sev citu atrašanās vietu, lai tiktu pie vietēji aizliegtā satura apmeklēšanas.

Uzņēmuma lielajā 2021. gada pārskatā paslēpts, ka tā datu iegūšanas aktivitātes pēdējā laikā ir nedaudz traucētas. Konkrēti, uzņēmums kritizēja “transatlantisko datu pārsūtīšanas” regulējumu, kas ierobežo Eiropas lietotāju datu glabāšanu Amerikas serveros.

Meta apgalvo, ka, ja uzņēmums nevarēs turpināt datu pārsūtīšanu starp reģioniem, tas “iespējams” no Eiropas izņems “nozīmīgākos produktus un pakalpojumus”. Tas ietvertu Facebook, Instagram un, iespējams, citas platformas, piemēram, Oculus.

Iepriekš uzņēmums izmantoja sistēmu Privacy Shield, lai pārsūtītu datus pāri Atlantijas okeānam. Tomēr, tā kā Eiropas Savienība turpina ieviest jaunus ierobežojumus veidiem, kādos uzņēmumi izmanto datus, šis process ir traucēts.

Vai Meta tiešām to darīs?

Daudzi teiks, ka Meta mēģinājumi izvilkt savus divus populārākos pakalpojumus no Eiropas reģioniem ir vienkārša baiļu raisīšana. Galu galā daudzi mazie uzņēmumi paļaujas uz sociālo mediju platformām, un piekļuves noņemšana galu galā tos nogalinātu. Neskatoties uz to, Meta turpina savus (iespējams, tukšos) draudus.

 

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.