Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Summer Sound 2023
Dzīvesstils Izklaide Mūzika

Summer Sound iespārdīja kā zibens arī 2023.gadā

Foto: Lauris Vīksne

4. un 5. augustā Liepājā norisinājās lielākais pludmales festivāls Baltijā “Summer Sound 2023”. Šogad tas tika aizvadīts jau vienpadsmito reizi, piedāvājot aizraujošu programmu vasaras piedzīvojumu entuziastiem. Festivāla pirmajās dienās uz četrām skatuvēm uzstājās vairāk nekā 40 vietējo un starptautisko mūziķu. Pasākumā bija vērojamas daudzveidīgas izklaides aktivitātes, kino telts, deju pasākumi līdz rīta gaismai klubā “Klubs++”, enerģisks pludmales volejbola turnīrs.

Lai uzlabotu ērtības un novērstu garas rindas pie festivāla ieejas, organizatori aicināja apmeklētājus festivāla biļetes iepriekš apmainīt pret aproces. Aproces bija pieejamas tirdzniecības centros Akropole Alfa un Akropole Rīga no 2. līdz 4. augustam. Ar tādu pašu mērķi no 2. līdz 4. augustam pie tirdzniecības centra “Kurzeme” Liepājā darbojās aproču maiņas punkts.

Festivāla lojalitātes programma nodrošināja apmeklētājiem atlaides un partneru priekšrocības. Aproču īpašniekiem tika ieteikts pārbaudīt tīmekļa vietni, lai uzzinātu jaunākos piedāvājumus pirms festivāla. Festivāla labiekārtotā kempinga zona palika atvērta no 3. augusta līdz 6. augustam.

A/S “Pasažieru Vilciens” ieviesa “Summer Sound” vilcienu satiksmi, nodrošinot ērtu pārvietošanos. Papildu vilcieni bija pieejami 4. un 6. augustā starp Rīgu un Liepāju. Turklāt regulāri vilcieni starp Liepāju un citām vietām darbojās katru dienu.

Festivāla otrajā dienā notika aizraujošs pludmales volejbola turnīrs, kas notika 5. augustā no 11:00 līdz 15:00. Piedalījās komandas, kuru sastāvā bija četri spēlētāji (trīs laukumā un viens rezervists), ar vecuma prasībām 16 un vairāk. Reģistrācija un maksas tika noformētas festivāla kasē.

Visas festivāla nedēļas garumā iedzīvotāji un apmeklētāji priecājās par bezmaksas koncertiem Juliannas pagalmā. 2. augustā uzstājās tādi mākslinieki kā Smaržo pēc lietus, Madara, Embark, Baiba un citi. 3. augustā sastāvā bija Kristiāna Millere, 2tie, Midnight Projects, Audiokvartāls un Erased By Sunrise.

Festivālā “Summer Sound” tika demonstrēti gan starptautiski, gan vietējie akti. Ievērojami priekšnesumi bija Meduza no Itālijas, Felix Jaehn un Alle Farben no Vācijas un Gustavo no vietējās hiphopa skatuves. Ewert And The Two Dragons no Igaunijas, Kalush Orchestra no Ukrainas un neskaitāmas vietējās zvaigznes sniedza arī elektrizējošus priekšnesumus.

Turklāt festivāla uzmanības centrā bija NOËP no Igaunijas, kā arī dažādi mākslinieki no Lietuvas, Bulgārijas un Zviedrijas. Pasākums veiksmīgi pulcēja daudzveidīgu muzikālo talantu klāstu neaizmirstamai izklaides nedēļas nogalei.