Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aelita, Gastons
15.Apr.2024
Aelita, Gastons
15.Apr.2024
Gacho Mesa Riga 2023 ArtursPavlovs
Mūzika Slavenības

Gacho, MESA un Ieva Akuratere pārsteidz Mežaparkā

Foto: Artūrs Pavlovs

19. augustā, ap 20 tūkstoši fanu un mūzikas entuziastu pulcējās Mežaparka Lielajā estrādē uz neticamu projektu GACHO un MESA koncertu. Bija skaists vasaras vakars, un ar pasākumu tika atzīmēta talantīgā mūziķa Gata Irbes 25 gadu klātbūtne mūzikas apritē.

Šis koncerts bija īpaši īpašs, jo tas bija pirmā reize, kad GACHO un MESA projekti dalījās uz skatuves vienai izrādei. Nakts bija piepildīta ar neaizmirstamiem pārsteigumiem, kas priecēja skatītājus. Visu šova laiku bija negaidīti viesi, tostarp leģendārā hiphopa grupa S’T’A, kas zināma kā Latvijas hiphopa kultūras pionieri. Bet tas bija tikai sākums. GACHO un MESA uz skatuves dažādās kombinācijās pievienojās arī tādi mākslinieki kā Pēteris Upelnieks, apvienība “Laika Suns” un Justs. Spilgtākais notikums notika fanu iemīļotās dziesmas “Vērtības” laikā, kad ar pārsteigumu uzstājās ievērojamā dziedātāja Ieva Akuratere.

Kopumā koncertā piedalījās vairāk nekā 20 mūziķu, kas demonstrēja savas instrumentālās un vokālās dotības. Īpaši aizkustinoši bija dziesmu ’25’ un ‘Who Wanna Fly’ priekšnesumi, kuru laikā GACHO dalījās uz skatuves ar jaunajiem topošajiem reperiem Ralfu un Kārli.

Šo projektu dzinējspēks Gatis izteica, cik grūti bija koncerta laikā izteikt savas sajūtas vārdos. Viņš uzskatīja, ka notikuma patiesā ietekme varētu pilnībā izzust tikai pēc dienas vai divām. Koncerts Mežaparkā izrādījās līdz šim apmeklētākā GACHO un MESA projektu izrāde. Skatītāju entuziasms un līdzdalība līdzdziedāšanā bija patiesi ievērojama.

Skatītāju komfortu un baudījumu nodrošināja pasākuma sponsori un draugi no apdrošināšanas un tehnoloģiju kompānijas “Balcia”. Viņi piedāvāja drošu transportlīdzekļu novietni ar “Balcia City Combo” servisu, noliktavas telpu pie Mežaparka ieejas un pat ierīkoja īpašu “Balcia VIP Lounge” fanu zonu tuvāk estrādei. Pēc uzņēmuma pārstāvju teiktā, velonovietni izmantoja vairāk nekā 200 apmeklētāju, un daudzi atzinīgi novērtēja ērtību droši glabāt savas motociklistu ķiveres, personīgos skrejriteņus un lielākas mantas, kuras nebija iespējams paņemt līdzi koncerta zonā.