Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
maneskin viktorija
Dzīvesstils Izklaide Mūzika Slavenības

Aprīlī Rīgā uzstāsies Måneskin provokatīvā dalībniece Viktorija

12.aprīlī ar aizraujošu DJ setu Andrejsalas klubā “First” uzstāsies Måneskin basģitāras pavēlniece Viktorija De Andželisa vai šajā gadījumā – DJ Victoria. 

Basģitāras karaliene, sekssimbols, TĀ meitene – nav šaubu, ka Viktorijas pulsējošā enerģija neglābjami apņems jūs un liks pievienoties viņas nepiedienīgi provokatīvajam gadsimtu mijas tehno kultam. 

Biļetes visā www.bilesuserviss.lv tīklā, sākot no 1.marta, plkst. 10.00.

Viktorijas asprātīgā persona vienmēr tiekusies iemiesot brīvības un pārmaiņu vēlmi – sajūtu, kas viņai radusies vēl agrā bērnībā. Skrituļslidošana, dažādu roka rifu izmēģināšana ar basģitāru un ļaušanās visu iespējamo ballīšu pieredzei kļuva par viņas agrīnās jaunības pamatblokiem. Mūzika kalpoja par attaisnojumu garlaicīgās skolas izlaišanai, taču rezultātā tapa kas ievērojami interesantāks – viena pēc otra dzima vairākas rokgrupas. Tā kā Viktorijas gadījumā dumpinieciskais gars nevar rimties, šīs jaunības neuzmanības ātri vien pārvērtās par viņas pilnas slodzes mūziķes profesiju un pat kļuva par visas dzīves ceļojumu.

No dzīvās rokmūzikas šobrīd pārslēdzoties uz Milānas un Berlīnes tehno skatuvēm, Viktorija atklājusi raksturīgu saikni starp savas basģitāras skanējumu un klubu ritmiem.

Viņas galvenās ietekmes meklējamas 90.gadu mūzikā, ceļojot cauri pulsējošam tehno un kulminējot līdz ar Brazīliešu fanku. Ar agro 2000.gadu pārdrošību un estētiku viņa tik garšīgi sajauc šīs ietekmes, ka tās pārvēršas sviedrējošā un hiperenerģiskā klubu pieredzē.

Ieķer biļeti laikus, jo DJ Victoria garantē dinamisku un virpuļojošu setu! 

Vairāk info:

https://www.instagram.com/vicdeangelis/

https://www.facebook.com/LTipsAgencyLatvia