fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Valentīndiena
Izklaide

Valentīndienai: 10 romantiskās filmas, ko skatīties lietotnē Netflix

Valentīndienai tuvojoties, esam apkopojuši 10 romantisko filmu klasikas, kas tev liks gan smieties, gan raudāt, neatkarīgi no tā, vai šo dienu izvēlies pavadīt vienatnē vai ar kādu kopā. Ieskaties!

Pride&Prejudice

Gads: 2005

Ilgums: 127 minūtes

Dzirksteles uzvirmo, kad dzīvespriecīgā Elizabete Beneta jeb Lizija satiek neprecēto, bagāto un lepno Dārsija kungu, kas ieradies pilsētā, lai pavadītu vasaru savrupmājā. Laika gaitā Dārsija kungs negribīgi atklāj, ka ir iemīlējies sievietē, kas nāk no zemākām aprindām. Jautājums ir viens – vai kāds no viņiem būs spējīgs pārvarēt savu lepnumu un aizspriedumus?

Holidate

Gads: 2020

Ilgums: 104 minūtes

Divus mīlestības neveiksminiekus pastāvīgi traucē radinieki un draugi, kad viņi ciemos ierodas neprecēti. Lai no tā izvairītos, viņi nāk klajā ar netradicionālu risinājumu – esot viens otra platoniskais randiņa biedrs visos ģimenes rīkotajos svētkos. Tas darbojas kā šarms… līdz brīdim, kad viņi nejauši saķer jūtas.

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Gads: 2004

Ilgums: 108 minūtes

Džoels ir satriekts, atklājot, ka viņa mūža mīlestība Klementīna ir likusi viņu izdzēst no savas atmiņas. Lai atmaksātu viņai ar to pašu monētu, Džoels saņemas drosmi un iziet nesāpīgu, bet sarežģītu medicīnisku procedūru. Tagad, kad neglītās atmiņas par Klementīni pamazām izgaist, viņš pēkšņi sāk pārdomāt, spēlējoties ar domu apturēt neatgriezenisko procesu. 

All the bright places

Gads: 2020

Ilgums: 108 minūtes

Aizraujošs un skaists stāsts par diviem pusaudžiem, kuriem ir īpaši satraucoša pagātne – nesenais tuvinieku zaudējums. Tomēr viņi atrod mierinājumu viens otrā un uzsāk romantiskas attiecības, taču ne bez grūtībām. Kamēr Violeta mācas dzīvot, tikmēr Finčs vēlas nomirt. Viņu aizrauj nāve un pastāvīgas domas par sevis nogalināšanu, taču katru reizi kaut kas labs, lai arī cik mazs tas būtu, viņu aptur.

Irreplaceable You

Gads: 2018

Ilgums: 96 minūtes

Ebija un Sems ir labākie draugi kopš bērnības. Esot saderinājušies, lai apprecētos, viņu rāmā Ņujorkas dzīve sabrūk, kad Ebija saņem negaidītu diagnozi. Saskaroties ar nenoteiktu laika grafiku, viņa uzsāk jaunas mīlestības meklējumus ar mērķi parūpēties par nākotnes Semu. Līdzās tam viņa izveido draudzības ar cilvēkiem, kuriem ir viena kopīga iezīme – viņi koncentrējas uz dzīvi, kamēr viņi mirst.

Set it up

Gads: 2018

Ilgums: 105 minūtes

Divi personīgie asistenti uzskata, ka viņi iegūtu vairāk brīvā laika, ja viņu darba devēji sāktu satikties viens ar otru. Izmantojot viņu rīcībā esošos rīkus (personīgos kalendārus, plānotājus utt.), viņi izplāno tikšanās, kas palīdzētu uzvirmot romantikai. Bet, kas to būtu domājis – laika gaitā arī asistenti sāk iemīlēt viens otru.

The incredible Jessica Jones

Gads: 2017

Ilgums: 83 minūtes

Jaunā un ambiciozā dramaturģe Ņujorkā saskaras ar grūtībām pārvarēt šķiršanos, tādēļ ir spiesta doties uz randiņu ar nesen šķirto aplikāciju dizaineri Būnu – maz ticamais duo atklāj, kā izdzīvot grūtos laikus sociālo mediju apsēstajā pēcattiecību pasaulē.

Love guaranteed

Gads: 2020

Ilgums: 90 minūtes

Nopietnā, smagi strādājošā juriste Sūzena apzinās, ka ir jāglābj savs advokātu birojs, tādēļ ar nepatiku pārņem skaļu, taču augsti apmaksātu lietu no Nika, burvīga jaunā klienta, kurš vēlas iesūdzēt tiesā iepazīšanās vietni, kas garantē, ka lietotāji atradīs mīlestību. Sūzena un Niks drīz vien nonāk plašsaziņas līdzekļu vētras vidū, un, lietai uzkarstot, pieaug arī viņu jūtas vienam pret otru, kas var apdraudēt visu.

Like crazy

Gads: 2011

Ilgums: 86 minūtes

Anna un Džeikobs satikās kā studenti Losandželosas universitātē – neapšaubāmi mīlestība no pirmā acu skatiena. Taču Anna ir brite, un, tuvojoties izlaidumam, nolemj palikt un pārkāpt savu studenta vīzu, nevis atgriezties Anglijā – pēc vizītes mājās viņa nevarētu atgriezties ASV. Cīnoties muitas un imigrācijas cīņās, Annai un Džeikobam ir jāizlemj, vai viņu attiecības ir attāluma un grūtību vērtas.

The Holiday

Gads: 2006

Ilgums: 126 minūtes

Īrisa ir avīzes kāzu slejas rakstniece, kas dzīvo Londonā un izjūt nelaimīgu mīlestību pret savu kolēģi Džasperu. Tuvojoties Ziemassvētkiem, viņas dzīve apgriežas kājām gaisā – Džaspers ir saderinājies ar citu kolēģi. Savukārt Amanda, Losandželosas kinoreklāmu veidotāja, ir tikko kā izšķīrusies no sava neuzticīgā drauga un vēlas viņu aizmirst. Izmantojot mājas maiņas vietni, Amanda uz brīvdienām impulsīvi nomaina savu savrupmāju pret Īrisas kotedžu, kur vēlāk satiek grāmatu redaktoru Grehemu, un viņi iemīlas viens otrā. Tikmēr Īrisa satiek savu jauno kaimiņu, deviņdesmit gadus veco scenārija autoru Artūru, kurš palīdz viņai atgūt pašcieņu, un filmas komponistu Mailzu, kurā viņa iemīlas.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.