fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Ko matu garums liecina par personību
Dzīvesstils Ikdiena

Ko tavu matu garums liecina par tavu personību?

Gadās, ka tas, cik īsi vai gari ir jūsu mati, var daudz atklāt par jūsu personību. Jūsu mati ir tikai jūsu personības atspoguļojums.

Īsi mati vai laumiņas griezums

Jums nav jātērē stundas, mazgājot ar šampūnu, un nav jāvelta daudz laika matu ķemmēšanai. Es to saucu “bez apkopes”. Tātad, ja jums ir šāds garums?

Nu, ja jums ir īsi mati, tas nozīmē, ka jums ir ļoti patīkama personība.  Cilvēki, kuru matu garums ir īss, parasti ir sabiedriski, koķeti un pārliecināti. Viņi var viegli kļūt par draugiem ar svešiniekiem un mīl izrādīt savu inteliģenci. Viņiem ir paškontrole, bet reizēm viņi var kļūt impulsīvi.

Matu garums virs pleciem vai Bobs

Ar šo matu garumu jūs varētu izmēģināt dažas frizūras, kuras nav iespējams veikt ar laumiņas griezumu. Ikreiz, kad es lūdzu savam frizierim mani ieveidot savādāk, viņš man saka, ka vispirms izaudzējiet matus vismaz līdz pleciem, lai viņš varētu pat domāt par dažu stilu izmēģināšanu. Un tie, kuriem ir šādi mati, labi jums. Es tūlīt atklāšu, kāda personība tu esi!

Runājot par lietām, jūs esat diezgan atklāta. Jūs neiebilstat dažkārt būt nežēlīgi godīga, pat ja tas var atbaidīt otru cilvēku. Jūs labi spējat atrast perfektu līdzsvaru starp savu darbu un personīgo dzīvi. Jūs esat ļoti rūpīga un nevarat izturēt neko nesakārtotu. Jums patīk izmēģināt jaunas lietas.

Mati līdz pleciem

Šie ir vidēja garuma mati un var būt piemēroti jebkuram sejas tipam. Pats labākais, lai mati būtu līdz pleciem, ir tas, ka varat tos viegli ieveidot vairākos dažādos veidos. Tas ir tik daudzpusīgs, ka ar saviem matiem varat bez problēmām izmēģināt jebkuru modernu frizūru.

Jums patīk izrādīt savu sievišķo personību. Jūs vienmēr izskatāties vislabāk un noteikti izskatāties eleganti. Jūs esat ekstraverts un nevarat beigt ņaudēt (laba lieta, BTW). Jūs vienmēr esat gatavs jauniem izaicinājumiem un nodrošināt tos bez pūlēm. Jūs esat cilvēku cilvēks, un jums ir ilgstošas ​​​​attiecības ar lielāko daļu no jūsu satiktajām personām. Jūs uzskatāt, ka jebkura draudzība ir saglabāšanai. Un cilvēkiem patīk ar Juma draudzēties tieši šīs tavas dabas dēļ.

Gari mati

Pirmkārt, matu mazgāšana ir laikietilpīga, nemaz nerunājot par nepieciešamo matu kopšanas līdzekļu daudzumu. Un tad slapjo matu žāvēšana šķiet kā mūžība. Atšķetināšana ir arī problēma. Pēc visa šī jums priekšā ir vēl viens liels uzdevums – kā to ieveidot šodien.

Un kā ar gariem matiem? Labi, vissvarīgākā lieta, ko es varu iedomāties sākumā – Jums ir daudz pacietības. Kā vēl jūs varat uzturēt garus matus? Tas arī nozīmē, ka esat piesardzīga attiecībā uz lietām un ideālistiska. Jums romantiskas attiecības nozīmē ilgtermiņa. Jūs esat viena no tām ļoti prasīgajām partnerēm, kas vienmēr visam ieliek savu sirdi un dvēseli un sagaida to pašu no citiem. Vārds “neiespējami” jūsu vārdnīcā neeksistē, jo jūs uzskatāt, ka nav nekā tāda, kas nebūtu sasniedzams. Un, lai to pierādītu, jūs veicat papildu jūdzi, lai paveiktu lietas. Neatlaidība, tavs vārds ir tu!

Katram matu garumam ir savi plusi un mīnusi. Taču jūs varat to ieveidot tā, kā vēlaties, lai tas izskatītos eleganti un atbilstu jūsu personībai.

Tātad, meitenes, neatkarīgi no jūsu matu garuma, vienkārši dodieties un iepazīstieties ar pasauli. Nekas nevar liegt jums sasniegt to, ko vēlaties. Atcerieties, ka debesis ir robeža tiem, kam ir kvēla kaislība, lai tās sasniegtu

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.