Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2024
Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2024
Ko matu garums liecina par personību
Dzīvesstils Ikdiena

Ko tavu matu garums liecina par tavu personību?

Gadās, ka tas, cik īsi vai gari ir jūsu mati, var daudz atklāt par jūsu personību. Jūsu mati ir tikai jūsu personības atspoguļojums.

Īsi mati vai laumiņas griezums

Jums nav jātērē stundas, mazgājot ar šampūnu, un nav jāvelta daudz laika matu ķemmēšanai. Es to saucu “bez apkopes”. Tātad, ja jums ir šāds garums?

Nu, ja jums ir īsi mati, tas nozīmē, ka jums ir ļoti patīkama personība.  Cilvēki, kuru matu garums ir īss, parasti ir sabiedriski, koķeti un pārliecināti. Viņi var viegli kļūt par draugiem ar svešiniekiem un mīl izrādīt savu inteliģenci. Viņiem ir paškontrole, bet reizēm viņi var kļūt impulsīvi.

Matu garums virs pleciem vai Bobs

Ar šo matu garumu jūs varētu izmēģināt dažas frizūras, kuras nav iespējams veikt ar laumiņas griezumu. Ikreiz, kad es lūdzu savam frizierim mani ieveidot savādāk, viņš man saka, ka vispirms izaudzējiet matus vismaz līdz pleciem, lai viņš varētu pat domāt par dažu stilu izmēģināšanu. Un tie, kuriem ir šādi mati, labi jums. Es tūlīt atklāšu, kāda personība tu esi!

Runājot par lietām, jūs esat diezgan atklāta. Jūs neiebilstat dažkārt būt nežēlīgi godīga, pat ja tas var atbaidīt otru cilvēku. Jūs labi spējat atrast perfektu līdzsvaru starp savu darbu un personīgo dzīvi. Jūs esat ļoti rūpīga un nevarat izturēt neko nesakārtotu. Jums patīk izmēģināt jaunas lietas.

Mati līdz pleciem

Šie ir vidēja garuma mati un var būt piemēroti jebkuram sejas tipam. Pats labākais, lai mati būtu līdz pleciem, ir tas, ka varat tos viegli ieveidot vairākos dažādos veidos. Tas ir tik daudzpusīgs, ka ar saviem matiem varat bez problēmām izmēģināt jebkuru modernu frizūru.

Jums patīk izrādīt savu sievišķo personību. Jūs vienmēr izskatāties vislabāk un noteikti izskatāties eleganti. Jūs esat ekstraverts un nevarat beigt ņaudēt (laba lieta, BTW). Jūs vienmēr esat gatavs jauniem izaicinājumiem un nodrošināt tos bez pūlēm. Jūs esat cilvēku cilvēks, un jums ir ilgstošas ​​​​attiecības ar lielāko daļu no jūsu satiktajām personām. Jūs uzskatāt, ka jebkura draudzība ir saglabāšanai. Un cilvēkiem patīk ar Juma draudzēties tieši šīs tavas dabas dēļ.

Gari mati

Pirmkārt, matu mazgāšana ir laikietilpīga, nemaz nerunājot par nepieciešamo matu kopšanas līdzekļu daudzumu. Un tad slapjo matu žāvēšana šķiet kā mūžība. Atšķetināšana ir arī problēma. Pēc visa šī jums priekšā ir vēl viens liels uzdevums – kā to ieveidot šodien.

Un kā ar gariem matiem? Labi, vissvarīgākā lieta, ko es varu iedomāties sākumā – Jums ir daudz pacietības. Kā vēl jūs varat uzturēt garus matus? Tas arī nozīmē, ka esat piesardzīga attiecībā uz lietām un ideālistiska. Jums romantiskas attiecības nozīmē ilgtermiņa. Jūs esat viena no tām ļoti prasīgajām partnerēm, kas vienmēr visam ieliek savu sirdi un dvēseli un sagaida to pašu no citiem. Vārds “neiespējami” jūsu vārdnīcā neeksistē, jo jūs uzskatāt, ka nav nekā tāda, kas nebūtu sasniedzams. Un, lai to pierādītu, jūs veicat papildu jūdzi, lai paveiktu lietas. Neatlaidība, tavs vārds ir tu!

Katram matu garumam ir savi plusi un mīnusi. Taču jūs varat to ieveidot tā, kā vēlaties, lai tas izskatītos eleganti un atbilstu jūsu personībai.

Tātad, meitenes, neatkarīgi no jūsu matu garuma, vienkārši dodieties un iepazīstieties ar pasauli. Nekas nevar liegt jums sasniegt to, ko vēlaties. Atcerieties, ka debesis ir robeža tiem, kam ir kvēla kaislība, lai tās sasniegtu