fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Ko matu garums liecina par personību
Dzīvesstils Ikdiena

Ko tavu matu garums liecina par tavu personību?

Gadās, ka tas, cik īsi vai gari ir jūsu mati, var daudz atklāt par jūsu personību. Jūsu mati ir tikai jūsu personības atspoguļojums.

Īsi mati vai laumiņas griezums

Jums nav jātērē stundas, mazgājot ar šampūnu, un nav jāvelta daudz laika matu ķemmēšanai. Es to saucu “bez apkopes”. Tātad, ja jums ir šāds garums?

Nu, ja jums ir īsi mati, tas nozīmē, ka jums ir ļoti patīkama personība.  Cilvēki, kuru matu garums ir īss, parasti ir sabiedriski, koķeti un pārliecināti. Viņi var viegli kļūt par draugiem ar svešiniekiem un mīl izrādīt savu inteliģenci. Viņiem ir paškontrole, bet reizēm viņi var kļūt impulsīvi.

Matu garums virs pleciem vai Bobs

Ar šo matu garumu jūs varētu izmēģināt dažas frizūras, kuras nav iespējams veikt ar laumiņas griezumu. Ikreiz, kad es lūdzu savam frizierim mani ieveidot savādāk, viņš man saka, ka vispirms izaudzējiet matus vismaz līdz pleciem, lai viņš varētu pat domāt par dažu stilu izmēģināšanu. Un tie, kuriem ir šādi mati, labi jums. Es tūlīt atklāšu, kāda personība tu esi!

Runājot par lietām, jūs esat diezgan atklāta. Jūs neiebilstat dažkārt būt nežēlīgi godīga, pat ja tas var atbaidīt otru cilvēku. Jūs labi spējat atrast perfektu līdzsvaru starp savu darbu un personīgo dzīvi. Jūs esat ļoti rūpīga un nevarat izturēt neko nesakārtotu. Jums patīk izmēģināt jaunas lietas.

Mati līdz pleciem

Šie ir vidēja garuma mati un var būt piemēroti jebkuram sejas tipam. Pats labākais, lai mati būtu līdz pleciem, ir tas, ka varat tos viegli ieveidot vairākos dažādos veidos. Tas ir tik daudzpusīgs, ka ar saviem matiem varat bez problēmām izmēģināt jebkuru modernu frizūru.

Jums patīk izrādīt savu sievišķo personību. Jūs vienmēr izskatāties vislabāk un noteikti izskatāties eleganti. Jūs esat ekstraverts un nevarat beigt ņaudēt (laba lieta, BTW). Jūs vienmēr esat gatavs jauniem izaicinājumiem un nodrošināt tos bez pūlēm. Jūs esat cilvēku cilvēks, un jums ir ilgstošas ​​​​attiecības ar lielāko daļu no jūsu satiktajām personām. Jūs uzskatāt, ka jebkura draudzība ir saglabāšanai. Un cilvēkiem patīk ar Juma draudzēties tieši šīs tavas dabas dēļ.

Gari mati

Pirmkārt, matu mazgāšana ir laikietilpīga, nemaz nerunājot par nepieciešamo matu kopšanas līdzekļu daudzumu. Un tad slapjo matu žāvēšana šķiet kā mūžība. Atšķetināšana ir arī problēma. Pēc visa šī jums priekšā ir vēl viens liels uzdevums – kā to ieveidot šodien.

Un kā ar gariem matiem? Labi, vissvarīgākā lieta, ko es varu iedomāties sākumā – Jums ir daudz pacietības. Kā vēl jūs varat uzturēt garus matus? Tas arī nozīmē, ka esat piesardzīga attiecībā uz lietām un ideālistiska. Jums romantiskas attiecības nozīmē ilgtermiņa. Jūs esat viena no tām ļoti prasīgajām partnerēm, kas vienmēr visam ieliek savu sirdi un dvēseli un sagaida to pašu no citiem. Vārds “neiespējami” jūsu vārdnīcā neeksistē, jo jūs uzskatāt, ka nav nekā tāda, kas nebūtu sasniedzams. Un, lai to pierādītu, jūs veicat papildu jūdzi, lai paveiktu lietas. Neatlaidība, tavs vārds ir tu!

Katram matu garumam ir savi plusi un mīnusi. Taču jūs varat to ieveidot tā, kā vēlaties, lai tas izskatītos eleganti un atbilstu jūsu personībai.

Tātad, meitenes, neatkarīgi no jūsu matu garuma, vienkārši dodieties un iepazīstieties ar pasauli. Nekas nevar liegt jums sasniegt to, ko vēlaties. Atcerieties, ka debesis ir robeža tiem, kam ir kvēla kaislība, lai tās sasniegtu

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *