fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
miega pozas
Ikdiena Izklaide

Vēdera un muguras miega pozas: ko tās liecina par tavu personību?

Esi novērojis, ka, guļot biežāk atrodies vēdera un muguras miega pozās, taču nezini, par ko tas varētu liecināt? Mēs zinām! Apskati, kā tava gulēšanas pozīcija atklāj tavas personības aspektus.

Muguras pozas

Karavīra poza

Karavīra pozīcijā kājas ir iztaisnotas (tā pat, kad karavīri stalti stāv) un rokas atrodas taisni gar ķermeņa sāniem. Pētnieks Idzikovskis apgalvo, ka šāda poza liecina par to, ka cilvēks ir kluss, rezervēts un atturīgs, taču ar augstiem standartiem – prot tos izvirzīt gan sev, gan apkārtējiem. Karavīra pozā gulētāji tiek raksturoti arī kā stipri un mērķtiecīgi cilvēki, kuriem nepatīk lieka kņada.

Interesanti – cilvēki, kas guļ uz muguras, parasti strādā transporta un loģistikas jomā. 

Jūraszvaigznes poza

Guļot kā jūras zvaigzne, cilvēks atrodas uz muguras ar plati novietotām rokām uz augšu un izstieptām kājām. Šādi cilvēki augstu vērtē draudzību, un vienmēr ir gatavi gan uzklausīt, gan arī sniegt palīdzīgu roku. Viņi mēdz būt nesavtīgi, atvērti un lieliski draugi, kas cenšas izvairīties no būšanas uzmanības centrā.

Zvaigžņu vērotāja poza

Šī pozīcija nav vispopulārākā, iespējams, tāpēc, ka tas var nozīmēt, ka gulētājam naktī kļūst pārāk vēss. Stāvoklis ir diezgan neaizsargāts – zvaigžņu vērotāji guļ uz muguras ar apliktām rokām ap galvu. Šādi gulētāji dod priekšroku saviem draugiem, darot visu iespējamo to cilvēku labā, kas viņiem ir dārgi. Laimīgi cilvēki ar vieglu raksturu.

Vēdera pozas

Izpletņlēcēja poza

Izpletņlēcēja pozīcijā cilvēks guļ uz vēdera ar galvu uz vienu pusi, un rokām apvītām aiz spilvena. Kā norāda nosaukums, izpletņlēcēju gulšņiem ir atvērtas, rotaļīgas un patiesi jautras personības. Viņi parasti precīzi izvirza to, ko vēlas, taču dažreiz tas izrādās nekaunīgi. Viņi var šķist brīvi noskaņoti, bet izpletņlēcēji var būt slepeni noraizējušies un alkst pārņemt kontroli pār situāciju. Viņi mēdz uzņemties risku.  Sabiedriski, taču dziļi sirdī jutīgi – var kļūt nemierīgi no kritikas vai ekstremālām situācijām.

Interesanti – cilvēki, kas guļ vēderā, mēdz būt impulsīvi, kompulsīvi un stīvi – šādas iezīmes ir piemērotas darbam grāmatvedības, banku un vadības jomā.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.