Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
miega pozas
Ikdiena Izklaide

Vēdera un muguras miega pozas: ko tās liecina par tavu personību?

Esi novērojis, ka, guļot biežāk atrodies vēdera un muguras miega pozās, taču nezini, par ko tas varētu liecināt? Mēs zinām! Apskati, kā tava gulēšanas pozīcija atklāj tavas personības aspektus.

Muguras pozas

Karavīra poza

Karavīra pozīcijā kājas ir iztaisnotas (tā pat, kad karavīri stalti stāv) un rokas atrodas taisni gar ķermeņa sāniem. Pētnieks Idzikovskis apgalvo, ka šāda poza liecina par to, ka cilvēks ir kluss, rezervēts un atturīgs, taču ar augstiem standartiem – prot tos izvirzīt gan sev, gan apkārtējiem. Karavīra pozā gulētāji tiek raksturoti arī kā stipri un mērķtiecīgi cilvēki, kuriem nepatīk lieka kņada.

Interesanti – cilvēki, kas guļ uz muguras, parasti strādā transporta un loģistikas jomā. 

Jūraszvaigznes poza

Guļot kā jūras zvaigzne, cilvēks atrodas uz muguras ar plati novietotām rokām uz augšu un izstieptām kājām. Šādi cilvēki augstu vērtē draudzību, un vienmēr ir gatavi gan uzklausīt, gan arī sniegt palīdzīgu roku. Viņi mēdz būt nesavtīgi, atvērti un lieliski draugi, kas cenšas izvairīties no būšanas uzmanības centrā.

Zvaigžņu vērotāja poza

Šī pozīcija nav vispopulārākā, iespējams, tāpēc, ka tas var nozīmēt, ka gulētājam naktī kļūst pārāk vēss. Stāvoklis ir diezgan neaizsargāts – zvaigžņu vērotāji guļ uz muguras ar apliktām rokām ap galvu. Šādi gulētāji dod priekšroku saviem draugiem, darot visu iespējamo to cilvēku labā, kas viņiem ir dārgi. Laimīgi cilvēki ar vieglu raksturu.

Vēdera pozas

Izpletņlēcēja poza

Izpletņlēcēja pozīcijā cilvēks guļ uz vēdera ar galvu uz vienu pusi, un rokām apvītām aiz spilvena. Kā norāda nosaukums, izpletņlēcēju gulšņiem ir atvērtas, rotaļīgas un patiesi jautras personības. Viņi parasti precīzi izvirza to, ko vēlas, taču dažreiz tas izrādās nekaunīgi. Viņi var šķist brīvi noskaņoti, bet izpletņlēcēji var būt slepeni noraizējušies un alkst pārņemt kontroli pār situāciju. Viņi mēdz uzņemties risku.  Sabiedriski, taču dziļi sirdī jutīgi – var kļūt nemierīgi no kritikas vai ekstremālām situācijām.

Interesanti – cilvēki, kas guļ vēderā, mēdz būt impulsīvi, kompulsīvi un stīvi – šādas iezīmes ir piemērotas darbam grāmatvedības, banku un vadības jomā.