fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
miega pozas
Ikdiena Izklaide

Vēdera un muguras miega pozas: ko tās liecina par tavu personību?

Esi novērojis, ka, guļot biežāk atrodies vēdera un muguras miega pozās, taču nezini, par ko tas varētu liecināt? Mēs zinām! Apskati, kā tava gulēšanas pozīcija atklāj tavas personības aspektus.

Muguras pozas

Karavīra poza

Karavīra pozīcijā kājas ir iztaisnotas (tā pat, kad karavīri stalti stāv) un rokas atrodas taisni gar ķermeņa sāniem. Pētnieks Idzikovskis apgalvo, ka šāda poza liecina par to, ka cilvēks ir kluss, rezervēts un atturīgs, taču ar augstiem standartiem – prot tos izvirzīt gan sev, gan apkārtējiem. Karavīra pozā gulētāji tiek raksturoti arī kā stipri un mērķtiecīgi cilvēki, kuriem nepatīk lieka kņada.

Interesanti – cilvēki, kas guļ uz muguras, parasti strādā transporta un loģistikas jomā. 

Jūraszvaigznes poza

Guļot kā jūras zvaigzne, cilvēks atrodas uz muguras ar plati novietotām rokām uz augšu un izstieptām kājām. Šādi cilvēki augstu vērtē draudzību, un vienmēr ir gatavi gan uzklausīt, gan arī sniegt palīdzīgu roku. Viņi mēdz būt nesavtīgi, atvērti un lieliski draugi, kas cenšas izvairīties no būšanas uzmanības centrā.

Zvaigžņu vērotāja poza

Šī pozīcija nav vispopulārākā, iespējams, tāpēc, ka tas var nozīmēt, ka gulētājam naktī kļūst pārāk vēss. Stāvoklis ir diezgan neaizsargāts – zvaigžņu vērotāji guļ uz muguras ar apliktām rokām ap galvu. Šādi gulētāji dod priekšroku saviem draugiem, darot visu iespējamo to cilvēku labā, kas viņiem ir dārgi. Laimīgi cilvēki ar vieglu raksturu.

Vēdera pozas

Izpletņlēcēja poza

Izpletņlēcēja pozīcijā cilvēks guļ uz vēdera ar galvu uz vienu pusi, un rokām apvītām aiz spilvena. Kā norāda nosaukums, izpletņlēcēju gulšņiem ir atvērtas, rotaļīgas un patiesi jautras personības. Viņi parasti precīzi izvirza to, ko vēlas, taču dažreiz tas izrādās nekaunīgi. Viņi var šķist brīvi noskaņoti, bet izpletņlēcēji var būt slepeni noraizējušies un alkst pārņemt kontroli pār situāciju. Viņi mēdz uzņemties risku.  Sabiedriski, taču dziļi sirdī jutīgi – var kļūt nemierīgi no kritikas vai ekstremālām situācijām.

Interesanti – cilvēki, kas guļ vēderā, mēdz būt impulsīvi, kompulsīvi un stīvi – šādas iezīmes ir piemērotas darbam grāmatvedības, banku un vadības jomā.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *