fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Kā aizmirst simpātiju
Attiecības

9 padomi, kā aizmirst simpātiju, ar kuru pat nebiji kopā

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aizmirstu kādu simpātiju, ar kuru nekad netikies? Tas patiesībā ir miljons dolāru jautājums. Iedomājies scenāriju, kurā esi iemīlējusies, bet nevarēji savākt drosmi viņam to pateikt. Vai arī, domājot viņiam to pastāstīt, saprati, ka viņš jau ir ieskatījies kādā citu vai pat jau ir aizņemts?

Tagad tev ir jāpāriet no vienpusējas mīlestības, bet nezini, kā atbrīvoties aizrautības pār simpātiju, ar kuru nekad neesi bijusi kopā vai pat randiņā? Tā patiešām ir sarežģīta situācija. Tikt pāri kādam, ar kuru nekad neesat ticies, var izklausīties kā vissliktākā dihotomija, taču, patiesību sakot, tas var būt ļoti grūti.

1. Beidz flirtēt

Ja nolēmi doties tālāk, ir pienācis laiks pārtraukt flirtēt ar savu simpātiju katru reizi, kad redzat viens otru. Kad tas jūs nekur nenoved, tad tas ir tikai veltības vingrinājums. Beidz to. Kā tikt pāri puisim, ar kuru nekad neesi tikusies? Vienkārši dodies prom kādā jaukā dienā. Ignorēšana patiesībā nav slikta ideja.

Iespējams, tava simpātija vienkārši spēlējas ar tevi, visu saprot, bet nav ieinteresēts ar tevi virzīties uz priekšu.

Jā, iespējams, tev sāp sirds par kādu, kura tev nekad nav bijis, taču tev vajadzētu aiziet ar pašcieņu. Ja kāda iemesla dēļ otra persona nav ieinteresēta attiecībās ar tevi, gaidīšana to nemainīs.

2. Pārstāj fantazēt

“Es nevaru viņam tikt pāri, un mēs pat nesatikāmies,” Simona ar smeldzīgu nopūtu sacīja savai labākajai draudzenei, ritinot kāda kolēģa Instagram plūsmu, pret kuru viņai ir radušās spēcīgas jūtas. “Kā tu dzīvosi tālāk, kamēr nepārstāsiet skatīties uz viņa attēliem un iedomāties sevi viņam blakus,” atbildēja viņas draudzene.

3. Izbeidz pārlasīt ziņas

Bija laiks, kad jūs katru dienas minūti uzturējāt sakarus ar savu simpātiju. Nebija nekā tāda, ar ko jūs nedalītos viens ar otru. Vai nu jūs pavadījāt stundas sarunās vai sūtījāt viņiem īsziņas katru nomoda stundu. Bet tagad tas laiks ir pagājis, tāpēc nevajag sevi mocīt ar gremdēšanos atmiņās.

4. Sadzini savas jūtas

Kā tikt pāri kādam, ar kuru nekad neesi tikusies, bet joprojām esat draugi? Ja jums ir platoniskas attiecības ar personu, kurai mēģināt tikt pāri, situācija kļūst vēl sarežģītāka. Šādos apstākļos vislabāk ir sev atgādināt, ka nav jēgas sāpināt sirdi par kādu, kas tev nekad nav bijis.

5. Palutini sevi

Process, kā tikt pāri kādam, ar kuru nekad neesi tikuies, sākas ar sevis izvirzīšanu pirmajā vietā. Tu ilgu laiku esi ieguldījusi cilvēkā, kurš pat nesaprot tavas jūtas. Visiem darbiem un mērķiem tas ir bijis slikts ieguldījums. Tagad laiks pievērsties sev, velti laiku tam, ko sen jau vēlējies izdarīt. Piemēram, apmeklēt SPA, izlasīt kādu grāmatu, vai iemācīties tamborēt.

6. Rūpējies par savu karjeru

Ienes svaigu enerģiju savā darbā. Savelc bikses un ienirsti ekšā. Parādi viņiem, no kas tu patiesībā esi, darot divreiz labāk nekā kādu laiku iepriekš. Darba nozīmes piešķiršana ir vēl viens veids, kā piešķirt nozīmi tavas dzīves izvēlēm un labklājībai.

7. Dodiet sev laiku

“Es nevaru viņam tikt pāri, un mēs pat nesatikāmies.” Šī pastāvīgā niecīgā doma var pasliktināt tavu emocionālo stāvokli. Bet neatstāj savas jūtas klusumā. Pat ja jums nebija romantisku attiecību ar šo personu, tavas jūtas joprojām bija patiesas, tāpat kā zaudējums, ko piedzīvoji.

Tāpēc dod sev laiku izciest šo zaudējumu. Laiks ir lielākais dziednieks vai tā viņi saka. Ar laiku tu vari lēnām atgūties no šīm nepārvaramajām sāpēm. Cilvēka dabā ir ilgstoši nebūt nožēlojamam, ja vien mēs to īpaši nevēlamies. Ja tu ļauj sev palikt piemiņas tumsā, tad, iespējams, nekad nebūs izejas.

8. Ej uz randiņiem ar jauniem cilvēkiem

Sāc satikties, pat ja sākumā to nevēlies. Iesaisti savā dzīvē jaunus cilvēkus, un tas varētu būt ideāls līdzeklis pret vientulību. Kāds jauns cilvēks tavā dzīvē varētu palīdzēt virzīties uz priekšu.

9. Atjauno savu pārliecību

Tas zaudējums var noslaucīt visu tavu pašpārliecību. Vienpusēja mīlestība lēnām sagrauj no iekšpuses, bet tu neesi pazudusi. Būtība, kas padara tevi, TU, joprojām esi tur iekšā. Viss, kas jādara – jāmeklē nedaudz dziļāk. Tā ir jūtu atzīšana, pieņemšana un pareiza apstrāde. Mēs zinām, ka šobrīd ir grūti. Atceries šo: arī tas pāries. Tu esi skaists cilvēks un esi pelnījusi laimi, nevis tikai neizdevušās ilgas pēc kāda.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.