Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
produkti pret akni
Veselība

3 produkti pret akni, kas patiesībā nepalīdz un labākas alternatīvas

Ja ir viena lieta, ko esmu iemācījusies savā laikā, dzīvojot ar jutīgu ādu, kurai ir nosliece uz pinnēm, tā ir tāda, ka pūtīšu profilakse ir saistīta ar zināšanām. Jūs nevarat kaut ko risināt, kamēr neesat to sapratuši. Ja varat, es vienmēr iesaku atrast profesionāli, kas palīdzētu ar piemērotiem risinājumiem. Ja iespējams, sociālajos medijos atrodiet dermatoloģijas speciālistus, kas atbilst jūsu ādas kopšanas uzskatiem, un kas vairāk rūpējas par izglītošanos, nevis izrādīšanos.

Izlaidiet sejas tīrīšanas ierīces — tā vietā izmantojiet maigu AHA

Sejas birstēm un tīrīšanas instrumentiem noteikti bija savi ziedu laiki. Pēdējā laikā tie ir izkrituši no modes, jo tie ļoti daudz ietekmē jūsu ādas aizsargbarjeru. Vienmēr jācenšas veicināt ādas aizsargbarjeras saglabāšanu, ja ir nosliece uz pūtītēm. Tāpēc, kad mēs runājam par regulāru pīlingu, mēs nedomājam jebkāda veida abrazīvu skrubju vai skarbu suku izmantošanu. Tie ir daži no sliktākajiem veidiem, kā noņemt mirušo ādas šūnu slāni, jo var traumēt ādu.

Labāks ir maigs ķīmiskais pīlings, piemēram, alfa-hidroksiskābes mandeļskābe. Jāizmanto daudz maigu un efektīvu ķīmisko pīlinga līdzekļu, kas nebojā ādu, bet padara to starojošu, piemēram, mandeļskābe. Mandeļskābe ir lielisks piemērs maigai alfa-hidroksi skābei, kas izšķīdinās atmirušās ādas šūnas uz virsmas, lai notīrītu ādu.

Izlaidiet žāvēšanas līdzekļus — izvēlieties gudru mitrināšanu

Tāpat kā jūs nevarat notīrīt pinnes, jūs nevarat tās sadedzināt vai izžāvēt. Tāpēc pārtrauciet lietot tuksnesim līdzīgus tonikus un savelkošus līdzekļus. Cilvēki domā:” Ak, es varu izmantot spēcīgākos produktus katru dienu, lai pinnes izžāvētu. Tas var darboties īslaicīgi, bet tad jūsu āda ilgtermiņā neizskatīsies veselīga”, stāsta speciāliste Zaīda Gordona.

“Diemžēl es pazīstu daudz cilvēkus ar taukainu ādu vai ādu ar noslieci uz pūtītēm, kuri joprojām nelieto mitrinātājus, kas aizskar manas kā sejas speciālista sajūtas,” viņa joko. Viņas labākais padoms pret aizsprostotām porām? Viegli mitrināšanas slāņi: “Tas, ko man patīk darīt, ir uz ūdens bāzes veidoti izsmidzināmi mitrinātāji, pēc tam serumus un želejas, kam seko mitrinošs krēms.”

Izlaidiet kokosriekstu eļļu uz sejas — atstājiet to ķermenim

“Ja esat cilvēks ar noslieci uz pūtītēm, jūs noteikti vēlaties turēties tālāk no kokosriekstu eļļas, argana eļļas vai bagātīgiem sviestiem. Atstājiet tos ķermenim,” viņa saka. “Ķermenis ir nedaudz atšķirīgs. Tur esošā āda var tikt galā ar šīm sastāvdaļām, un tā parasti neaizsprostosies.”

Tomēr eļļa sejai nekad nav aizliegta; Mēs tikai iesakām izmantot vieglākas versijas, piemēram, jojobas vai mežrozīšu sēklu eļļu.