fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
produkti pret akni
Veselība

3 produkti pret akni, kas patiesībā nepalīdz un labākas alternatīvas

Ja ir viena lieta, ko esmu iemācījusies savā laikā, dzīvojot ar jutīgu ādu, kurai ir nosliece uz pinnēm, tā ir tāda, ka pūtīšu profilakse ir saistīta ar zināšanām. Jūs nevarat kaut ko risināt, kamēr neesat to sapratuši. Ja varat, es vienmēr iesaku atrast profesionāli, kas palīdzētu ar piemērotiem risinājumiem. Ja iespējams, sociālajos medijos atrodiet dermatoloģijas speciālistus, kas atbilst jūsu ādas kopšanas uzskatiem, un kas vairāk rūpējas par izglītošanos, nevis izrādīšanos.

Izlaidiet sejas tīrīšanas ierīces — tā vietā izmantojiet maigu AHA

Sejas birstēm un tīrīšanas instrumentiem noteikti bija savi ziedu laiki. Pēdējā laikā tie ir izkrituši no modes, jo tie ļoti daudz ietekmē jūsu ādas aizsargbarjeru. Vienmēr jācenšas veicināt ādas aizsargbarjeras saglabāšanu, ja ir nosliece uz pūtītēm. Tāpēc, kad mēs runājam par regulāru pīlingu, mēs nedomājam jebkāda veida abrazīvu skrubju vai skarbu suku izmantošanu. Tie ir daži no sliktākajiem veidiem, kā noņemt mirušo ādas šūnu slāni, jo var traumēt ādu.

Labāks ir maigs ķīmiskais pīlings, piemēram, alfa-hidroksiskābes mandeļskābe. Jāizmanto daudz maigu un efektīvu ķīmisko pīlinga līdzekļu, kas nebojā ādu, bet padara to starojošu, piemēram, mandeļskābe. Mandeļskābe ir lielisks piemērs maigai alfa-hidroksi skābei, kas izšķīdinās atmirušās ādas šūnas uz virsmas, lai notīrītu ādu.

Izlaidiet žāvēšanas līdzekļus — izvēlieties gudru mitrināšanu

Tāpat kā jūs nevarat notīrīt pinnes, jūs nevarat tās sadedzināt vai izžāvēt. Tāpēc pārtrauciet lietot tuksnesim līdzīgus tonikus un savelkošus līdzekļus. Cilvēki domā:” Ak, es varu izmantot spēcīgākos produktus katru dienu, lai pinnes izžāvētu. Tas var darboties īslaicīgi, bet tad jūsu āda ilgtermiņā neizskatīsies veselīga”, stāsta speciāliste Zaīda Gordona.

“Diemžēl es pazīstu daudz cilvēkus ar taukainu ādu vai ādu ar noslieci uz pūtītēm, kuri joprojām nelieto mitrinātājus, kas aizskar manas kā sejas speciālista sajūtas,” viņa joko. Viņas labākais padoms pret aizsprostotām porām? Viegli mitrināšanas slāņi: “Tas, ko man patīk darīt, ir uz ūdens bāzes veidoti izsmidzināmi mitrinātāji, pēc tam serumus un želejas, kam seko mitrinošs krēms.”

Izlaidiet kokosriekstu eļļu uz sejas — atstājiet to ķermenim

“Ja esat cilvēks ar noslieci uz pūtītēm, jūs noteikti vēlaties turēties tālāk no kokosriekstu eļļas, argana eļļas vai bagātīgiem sviestiem. Atstājiet tos ķermenim,” viņa saka. “Ķermenis ir nedaudz atšķirīgs. Tur esošā āda var tikt galā ar šīm sastāvdaļām, un tā parasti neaizsprostosies.”

Tomēr eļļa sejai nekad nav aizliegta; Mēs tikai iesakām izmantot vieglākas versijas, piemēram, jojobas vai mežrozīšu sēklu eļļu.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.