fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
produkti pret akni
Veselība

3 produkti pret akni, kas patiesībā nepalīdz un labākas alternatīvas

Ja ir viena lieta, ko esmu iemācījusies savā laikā, dzīvojot ar jutīgu ādu, kurai ir nosliece uz pinnēm, tā ir tāda, ka pūtīšu profilakse ir saistīta ar zināšanām. Jūs nevarat kaut ko risināt, kamēr neesat to sapratuši. Ja varat, es vienmēr iesaku atrast profesionāli, kas palīdzētu ar piemērotiem risinājumiem. Ja iespējams, sociālajos medijos atrodiet dermatoloģijas speciālistus, kas atbilst jūsu ādas kopšanas uzskatiem, un kas vairāk rūpējas par izglītošanos, nevis izrādīšanos.

Izlaidiet sejas tīrīšanas ierīces — tā vietā izmantojiet maigu AHA

Sejas birstēm un tīrīšanas instrumentiem noteikti bija savi ziedu laiki. Pēdējā laikā tie ir izkrituši no modes, jo tie ļoti daudz ietekmē jūsu ādas aizsargbarjeru. Vienmēr jācenšas veicināt ādas aizsargbarjeras saglabāšanu, ja ir nosliece uz pūtītēm. Tāpēc, kad mēs runājam par regulāru pīlingu, mēs nedomājam jebkāda veida abrazīvu skrubju vai skarbu suku izmantošanu. Tie ir daži no sliktākajiem veidiem, kā noņemt mirušo ādas šūnu slāni, jo var traumēt ādu.

Labāks ir maigs ķīmiskais pīlings, piemēram, alfa-hidroksiskābes mandeļskābe. Jāizmanto daudz maigu un efektīvu ķīmisko pīlinga līdzekļu, kas nebojā ādu, bet padara to starojošu, piemēram, mandeļskābe. Mandeļskābe ir lielisks piemērs maigai alfa-hidroksi skābei, kas izšķīdinās atmirušās ādas šūnas uz virsmas, lai notīrītu ādu.

Izlaidiet žāvēšanas līdzekļus — izvēlieties gudru mitrināšanu

Tāpat kā jūs nevarat notīrīt pinnes, jūs nevarat tās sadedzināt vai izžāvēt. Tāpēc pārtrauciet lietot tuksnesim līdzīgus tonikus un savelkošus līdzekļus. Cilvēki domā:” Ak, es varu izmantot spēcīgākos produktus katru dienu, lai pinnes izžāvētu. Tas var darboties īslaicīgi, bet tad jūsu āda ilgtermiņā neizskatīsies veselīga”, stāsta speciāliste Zaīda Gordona.

“Diemžēl es pazīstu daudz cilvēkus ar taukainu ādu vai ādu ar noslieci uz pūtītēm, kuri joprojām nelieto mitrinātājus, kas aizskar manas kā sejas speciālista sajūtas,” viņa joko. Viņas labākais padoms pret aizsprostotām porām? Viegli mitrināšanas slāņi: “Tas, ko man patīk darīt, ir uz ūdens bāzes veidoti izsmidzināmi mitrinātāji, pēc tam serumus un želejas, kam seko mitrinošs krēms.”

Izlaidiet kokosriekstu eļļu uz sejas — atstājiet to ķermenim

“Ja esat cilvēks ar noslieci uz pūtītēm, jūs noteikti vēlaties turēties tālāk no kokosriekstu eļļas, argana eļļas vai bagātīgiem sviestiem. Atstājiet tos ķermenim,” viņa saka. “Ķermenis ir nedaudz atšķirīgs. Tur esošā āda var tikt galā ar šīm sastāvdaļām, un tā parasti neaizsprostosies.”

Tomēr eļļa sejai nekad nav aizliegta; Mēs tikai iesakām izmantot vieglākas versijas, piemēram, jojobas vai mežrozīšu sēklu eļļu.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *