fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
nelaimiga laulība
Attiecības

6 neveselīgas laulības vai attiecību pazīmes

Toksiska laulība ir hronisks stāvoklis, ko raksturo pastāvīgi neveselīgi garīgi, fiziski un emocionāli jautājumi, kas nav atrisināti un pārvēršas par vēl lielākām problēmām.

Fiziska vardarbība, vielu lietošana, laulības pārkāpšana, pamešana vai citi lieli pārkāpumi ir acīmredzamas pazīmes, ka laulībā ir problēmas. Bet bieži vien pazīmes ir daudz smalkākas.

Toksiska laulība ir ļoti līdzīga emocionāla bankas konta pārtērēšanai. Jums ir problēmas. Jūs pat varat apzināties, ka esat nonācis nepatikšanās. Bet jūs kropļo negatīvas jūtas vai jūs jūtaties apslāpēts, bez jebkāda veida pārraut ciklu, kurā atrodaties. Jums ir maz enerģijas, lai cīnītos ar labo cīņu (lai labotu vai bēgtu), un sajūta, ka sirds salauzta, skumji un bezcerība ir bieži sastopama parādība.

Ja esat toksiskā laulībā, pastāv liela iespēja, ka jums par to jau ir aizdomas. Varbūt tas ir tikai vispārējs nemiers vai varbūt ir konkrēti piemēri, uz kuriem varat norādīt. Tas ir viegli, ja laulātā rīcība ir atklāta, bet, ja tā ir smalkāka, jums ir jāiedziļinās, pirms izlemjat, vai tiešām esat toksiskā laulībā.

Paturiet prātā, ka, pat ja jūs varētu būt toksiskā laulībā, tas nebūt nenozīmē, ka jūsu laulība ir zaudēta. Daudzām laulībām ir sarežģīti punkti, un, ieguldot pietiekami daudz laika un pūļu, toksisko situāciju var novērst.

Depresija

Daudzas lietas var izraisīt depresiju, taču, ja varat to izsekot līdz laulībai, tā ir droša toksicitātes pazīme. Kad esat nomākts, tas attiecas uz citām jūsu attiecībām. Jo ilgāk depresija turpinās, jo grūtāk ir izrakt no bedres.

Jums ir domas par dzīvesbiedra krāpšanu

Un otrādi, jums var būt aizdomas, ka jūsu dzīvesbiedrs vēlas jūs krāpt. Tā ir diezgan acīmredzama toksiska uzvedība.

Jūs nevēršaties pie sava partnera pēc emocionāla atbalsta

Patiesībā, ja jūs meklējat emocionālu atbalstu pie visiem, izņemot savu partneri, tas ir liels sarkans karogs. Veselīgās laulībās laulātie atbalsta viens otru. Ja nevarat uzticēties laulātajam pamata emocionālajam atbalstam, starp jums ir īsta bezdibene.

Jūs neapspriežat svarīgus lēmumus pirms to pieņemšanas

Ja viens no laulātajiem bez jūsu ieguldījuma uzņemas būt par vārtsargu jūsu abu dzīvēs un nedod jums pieklājību nosvērties, jūs tiekat uzskatīts par pašsaprotamu (vai vēl ļaunāk). “Es” mentalitāte ir bīstams “mēs” mentalitātes aizstājējs.

Stulbas mazās cīņas kļūst par lielām muļķīgām cīņām

Toksiskā vidē lietas kļūs nesamērīgas, un cīņa par vienu lietu, iespējams, ir cīņa par kaut ko citu.

Tu labprātāk būtu jebkur, izņemot mājās

Kad laimīgās stundas pārvēršas par vēlu vakaru vai kad ātrs ceļojums uz lihzdu kļūst par 8 stundu pazudušas personas notikumu, jūs esat izveidojis toksisku sienu starp jums. Mājām vajadzētu būt patvēruma vietai, nevis posta vietai.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.