fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
nelaimiga laulība
Attiecības

6 neveselīgas laulības vai attiecību pazīmes

Toksiska laulība ir hronisks stāvoklis, ko raksturo pastāvīgi neveselīgi garīgi, fiziski un emocionāli jautājumi, kas nav atrisināti un pārvēršas par vēl lielākām problēmām.

Fiziska vardarbība, vielu lietošana, laulības pārkāpšana, pamešana vai citi lieli pārkāpumi ir acīmredzamas pazīmes, ka laulībā ir problēmas. Bet bieži vien pazīmes ir daudz smalkākas.

Toksiska laulība ir ļoti līdzīga emocionāla bankas konta pārtērēšanai. Jums ir problēmas. Jūs pat varat apzināties, ka esat nonācis nepatikšanās. Bet jūs kropļo negatīvas jūtas vai jūs jūtaties apslāpēts, bez jebkāda veida pārraut ciklu, kurā atrodaties. Jums ir maz enerģijas, lai cīnītos ar labo cīņu (lai labotu vai bēgtu), un sajūta, ka sirds salauzta, skumji un bezcerība ir bieži sastopama parādība.

Ja esat toksiskā laulībā, pastāv liela iespēja, ka jums par to jau ir aizdomas. Varbūt tas ir tikai vispārējs nemiers vai varbūt ir konkrēti piemēri, uz kuriem varat norādīt. Tas ir viegli, ja laulātā rīcība ir atklāta, bet, ja tā ir smalkāka, jums ir jāiedziļinās, pirms izlemjat, vai tiešām esat toksiskā laulībā.

Paturiet prātā, ka, pat ja jūs varētu būt toksiskā laulībā, tas nebūt nenozīmē, ka jūsu laulība ir zaudēta. Daudzām laulībām ir sarežģīti punkti, un, ieguldot pietiekami daudz laika un pūļu, toksisko situāciju var novērst.

Depresija

Daudzas lietas var izraisīt depresiju, taču, ja varat to izsekot līdz laulībai, tā ir droša toksicitātes pazīme. Kad esat nomākts, tas attiecas uz citām jūsu attiecībām. Jo ilgāk depresija turpinās, jo grūtāk ir izrakt no bedres.

Jums ir domas par dzīvesbiedra krāpšanu

Un otrādi, jums var būt aizdomas, ka jūsu dzīvesbiedrs vēlas jūs krāpt. Tā ir diezgan acīmredzama toksiska uzvedība.

Jūs nevēršaties pie sava partnera pēc emocionāla atbalsta

Patiesībā, ja jūs meklējat emocionālu atbalstu pie visiem, izņemot savu partneri, tas ir liels sarkans karogs. Veselīgās laulībās laulātie atbalsta viens otru. Ja nevarat uzticēties laulātajam pamata emocionālajam atbalstam, starp jums ir īsta bezdibene.

Jūs neapspriežat svarīgus lēmumus pirms to pieņemšanas

Ja viens no laulātajiem bez jūsu ieguldījuma uzņemas būt par vārtsargu jūsu abu dzīvēs un nedod jums pieklājību nosvērties, jūs tiekat uzskatīts par pašsaprotamu (vai vēl ļaunāk). “Es” mentalitāte ir bīstams “mēs” mentalitātes aizstājējs.

Stulbas mazās cīņas kļūst par lielām muļķīgām cīņām

Toksiskā vidē lietas kļūs nesamērīgas, un cīņa par vienu lietu, iespējams, ir cīņa par kaut ko citu.

Tu labprātāk būtu jebkur, izņemot mājās

Kad laimīgās stundas pārvēršas par vēlu vakaru vai kad ātrs ceļojums uz lihzdu kļūst par 8 stundu pazudušas personas notikumu, jūs esat izveidojis toksisku sienu starp jums. Mājām vajadzētu būt patvēruma vietai, nevis posta vietai.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *