fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Meta, Sniedze
02.Dec.2022
Meta, Sniedze
02.Dec.2022
līdzeklis nopietnības ārstēšanai
Ikdiena Izklaide Veselība

Nopietnība: Kā to mazināt pavisam vienkāršā veidā?

Tevi vai kādu tuvu cilvēku ir pārņēmusi pārlieku liela nopietnība? Neuztraucies, šeit ir daži, padomi, kas var palīdzēt mazināt pārlieku lielo nopietnību. 

Mēģini izpildīt zemāk dotās norādes, un, iespējams, sākot ar šodienu Tava dzīve kļūs daudz priecīgāka…

1. Apsēdies ērti, abas pēdas pilnībā skar grīdu, mugura iztaisnota. Acis var būt atvērtas vai aizvertas.

2. Domā par kautko ļoti patīkamu, kas nes tev prieku un ļauj justies laimīgam.

3. Elpo lēni un vienmērīgi cik dziļi vien vari, atslābini prātu, mēģini atbrīvoties no visām domām. Koncentrējies uz ieelpu un izelpu.

4. Kad esi gatavs, iekārtojies ērtāk krēslā, nospied pogu – “PLAY” jeb “Atskaņot” pogu zemāk redzamajam YouTube video un sāc klausīties koncentrējoties uz ieelpu/izelpu un vienmērīgu elpošanu.

5. Tu dzirdēsi skaņas 1 minūtes garumā, kas atgādinās smieklus, taču šīs skaņas ir mazliet vairāk nekā vienkārši smiekli. Šī ir terapija, kurā tās autors ir iekļāvis spēcīgas, dziednieciskas un enerģiju atjaunojošas frekvences. Šī iespējams kļūs par vienu no Tavām priecīgākajām dienām.

6. Sagatavojies un spied “Play” jeb “Atskaņot” pogu.

7. Skaņas ieraksts beigsies pēc 1 minūtes.

8. Ierakstam beidzoties mēģini izjust pateicību par savu uzlaboto garastāvokli / veselību.

9. Domā un sagaidi, ka šī būs visveiksmīgākā diena tavā mūžā! Dzīve ir radīta lai būtu kā jauks piedzīvojums!Šim mazajam audio ierakstam piemīt spēks atvērt daudzos cilvēkos tā saucamo klauna čakru un novērst ironijas deficītu – pārlieku nopietnību no kuras rodas daudzas mentālas un fiziskas problēmas.

Kāpēc šīs metodes palīdz?

Smiekli ir labs palīgs, kas viegli var mainīt sapīkušu noskaņojum uz pavisam pretēju. Ārsts – kardiologs Dr. Jonathan Fisher atzīst, ka smiekli uzlabo cilvēka kopējo labsajūtu un arīmentālo veselību. Smiekli var palīdzēt arī atgriesties pie veselīgas mentālās sajūtas, ja piedzīvots kāds īpaši satraucošs atgadījums. Ja spējam sevi uztvert mazāk nopietni un dažreiz arī pasmieties par sevi, tas ļauj uztvert visu dzīvē notiekošo vieglāk un aiztaupa trauksmi, depresiju un citas negatīvas sajūtas. Mentālā veselība, tā pat kā fiziskā veselība, nav mazsvarīga, jo ietekmē organisma kopējo stāvokli, tāpēc neaizmirsīsim parūpēties arī par to.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.