Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
The Smile
Dzīvesstils Izklaide Mūzika

The Smile koncerts Siguldā: unikāla iespēja Radiohead fanu sirdīm

Sākusies biļešu pārdošana uz Radiohead dalībnieku jaunā projekta The Smile koncertu, kas gaidāms Siguldas pilsdrupu estrādē. Jau 12. janvārī no plkst. 11.00 biļetes varēs iegādāties caur www.bilesuserviss.lv tīklu. Šis koncerts, kas notiks 13. augustā, ir īpašs notikums ne tikai Latvijā, bet arī visā Baltijas reģionā.

The Smile ir Radiohead dalībnieku Toma Jorka un Džonija Grīnvuda jaunākais muzikālais eksperiments. Projektā piedalās arī izcilais bundzinieks Toms Skiners, pazīstams no džeza apvienības Sons of Kemet. Abi albumi – debijas “A Light for Attracting Attention” un gaidāmais “Wall of Eyes” – tiks atskaņoti koncertā, sniedzot iespēju baudīt šīs apvienības radošo potenciālu pilnā mērā.

Ņemot vērā milzīgo pieprasījumu un ierobežoto vietu skaitu Siguldas pilsdrupu estrādē, biļešu iegādei nevajadzētu vilcināties. Iepriekšpārdošanas laikā visas biļetes tika izpirktas vienas dienas laikā, kas liecina par lielu interesi un projektu The Smile.

Projekts The Smile ir kā svaigs elpas vilciens Radiohead mūzikas mantojumā. Kritiķi un fanu kopiena jau ir novērtējusi Toma Jorka un Džonija Grīnvuda jaunradi kā brīvāku un atbrīvotāku no ierastā Radiohead stilistiskā rāmja. The Smile mūzikā ir jūtama postpanka, progresīvā roka, afrobīta un neoelektronikas ietekme, veidojot unikālu un dinamisku skaņas ainavu.

Pirmais singls “Bending Hectic”, kurā piedalās Londonas Mūsdienu orķestris, ir tikai viens no daudziem piemēriem, kas apliecina grupas māksliniecisko dziļumu un eksperimentālo pieeju. Stereogum šo kompozīciju aprakstījis kā “episku darbu, kas sākas klusi un maigi, bet pārtop par iespaidīgu un spēcīgu mūzikas veikumu.”

Albuma “Wall of Eyes” koncertturneja ir lieliska iespēja Baltijas reģiona Radiohead un alternatīvās mūzikas fanu kopienai piedzīvot šo izcilo mākslinieku uzstāšanos. The Smile koncerts Siguldā solās būt ne tikai muzikāls piedzīvojums, bet arī unikāls notikums, kas iespējams tikai šeit un tagad. Tāpēc, ja jūs esat Radiohead mūzikas cienītājs, nekavējieties un nodrošiniet sev vietu šajā muzikālajā svētku reizē Siguldā. Tas būs neaizmirstams piedzīvojums!

Bending Hectic

 Thin Thing

Wall of Eyes