fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Ikdiena Izklaide Praktiski

Portatīvie datori spēlēm – kādu iegādāties?

Kādi ir labākie portatīvie datori spēlēm? Mūsdienās daudzi cilvēki dažādos vecumos aizraujas ar spēlēšanu jeb geimošanu. Šim mērķim geimeri izmanto ne tikai stacionāros, bet arī portatīvos datorus, kuri nodrošina pietiekamu jaudu un atbilst citiem vajadzīgajiem parametriem. Ja arī tu nevari izlemt, kuri portatīvie datori spēlēm ir labāki, ieskaties šajos padomos. 

 • Ja esi nolēmis iegādāties portatīvo datoru šim mērķim, pārliecinies, ka spēle ir tā vērta. Arī lielākā daļa vidusmēra laptopu modeļu ar iebūvētu videokarti, ir piemēroti zemāko cenu spēļu, piemēram, Age of Empires, spēlēšanai.
 • Viena no svarīgām spēļu datora sastāvdaļām ir klaviatūra. Tai ir jābūt ērti lietojamai, tādēļ, pirms veic pirkumu, pārliecinies, ka konkrētā modeļa klaviatūra tev der. Iespējams, tev būs nepieciešama arī datorpele, kas paredzēta tieši spēlēm.
 • To, vai datoram ir skārienjūtīgs ekrāns, tev šajā gadījumā nav jāņem vērā, jo parasti šāda funkcija patērē diezgan daudz baterijas enerģijas, kā arī tādi modeļi ir dārgāki.
 • Ja vēlies spēļu datoru, kuru būtu ērti pārnēsāt, tev jālūkojas to modeļu virzienā, kuru displeja izmērs ir 13 – 15 collas. Taču spēļu pieredzi uzlabos dators, kura displejs būs lielāks – 17 vai 18 collas.
 • Pievērs uzmanību tam, lai datoram būtu pietiekami liels atmiņas apjoms. Lai spēles ātrāk ielādētos un būtu vieglāk instalējamas, ieguldi naudu SSD diskā, jo tie ļaus datoram darboties daudz ātrāk. Datori ar ierastajiem HDD cietajiem diskiem būs lētāki, taču, attiecīgi, arī nespēj nodrošināt tādu jaudu un pieredzi kā SSD disks, kā arī tie būs trauslāki pret triecieniem u.tml. bojājumiem.

Tehniskie parametri

Spēļu portatīvie datori parasti ir ar ekrāna izšķirtspēju 1920 x 1080. Izvēloties ko mazāku, tu tikai zaudēsi.

 • Pārliecinies, ka datora videokarte ir pietiekami jaudīga, ātra un atbalsta virtuālās realitātes spēles. Lai izbaudītu šāda veida spēles, ieteicams izvēlēties portatīvo datoru, kuram ir Nvidia GeForce GTX 1060 videokarte, Intel Core i7-6700HQ procesors un HDMI 1.3 ports. Šīs ir minimālās prasības, lai nodrošinātu labāko spēļu pieredzi.
 • Izvēloties jebkuru spēļu portatīvo datoru, ir jāizvērtē tā videokartes atbilstība. Ieguldot naudu labā videokartē, tu nekad nenožēlosi, jo tas nodrošinās augstu attēlu kvalitāti un jaudu.
 • Lai padarītu spēlēšanas pieredzi vēl labāku, lūkojies pēc tādu parametru kā 4K (3480 x 2160) un QHD (2560 x 1440) atbalsta, jo tie ļaus izbaudīt neticami reālas krāsas un lieliskas kvalitātes grafiku.
 • Runājot par procesoriem, labāk koncentrēties tieši uz atmiņu un videokartes kvalitāti. Taču, protams, arī šai detaļai ir nozīme. Labāk izvēlēties 6. vai 7. Gen Intel Core i5 procesoru ar vismaz 8 GB operatīvo atmiņu, kuru var palielināt līdz 16 GB.

Ja meklē jaudīgu un kvalitatīvu portatīvo datoru spēlēm, apmeklē Latvijas populārākos interneta veikalus, kur atradīsi plašu modeļu klāstu visām vajadzībām un iespējām!

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  1 COMMENTS

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.