Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
Ikdiena Izklaide Praktiski

Portatīvie datori spēlēm – kādu iegādāties?

Kādi ir labākie portatīvie datori spēlēm? Mūsdienās daudzi cilvēki dažādos vecumos aizraujas ar spēlēšanu jeb geimošanu. Šim mērķim geimeri izmanto ne tikai stacionāros, bet arī portatīvos datorus, kuri nodrošina pietiekamu jaudu un atbilst citiem vajadzīgajiem parametriem. Ja arī tu nevari izlemt, kuri portatīvie datori spēlēm ir labāki, ieskaties šajos padomos. 

  • Ja esi nolēmis iegādāties portatīvo datoru šim mērķim, pārliecinies, ka spēle ir tā vērta. Arī lielākā daļa vidusmēra laptopu modeļu ar iebūvētu videokarti, ir piemēroti zemāko cenu spēļu, piemēram, Age of Empires, spēlēšanai.
  • Viena no svarīgām spēļu datora sastāvdaļām ir klaviatūra. Tai ir jābūt ērti lietojamai, tādēļ, pirms veic pirkumu, pārliecinies, ka konkrētā modeļa klaviatūra tev der. Iespējams, tev būs nepieciešama arī datorpele, kas paredzēta tieši spēlēm.
  • To, vai datoram ir skārienjūtīgs ekrāns, tev šajā gadījumā nav jāņem vērā, jo parasti šāda funkcija patērē diezgan daudz baterijas enerģijas, kā arī tādi modeļi ir dārgāki.
  • Ja vēlies spēļu datoru, kuru būtu ērti pārnēsāt, tev jālūkojas to modeļu virzienā, kuru displeja izmērs ir 13 – 15 collas. Taču spēļu pieredzi uzlabos dators, kura displejs būs lielāks – 17 vai 18 collas.
  • Pievērs uzmanību tam, lai datoram būtu pietiekami liels atmiņas apjoms. Lai spēles ātrāk ielādētos un būtu vieglāk instalējamas, ieguldi naudu SSD diskā, jo tie ļaus datoram darboties daudz ātrāk. Datori ar ierastajiem HDD cietajiem diskiem būs lētāki, taču, attiecīgi, arī nespēj nodrošināt tādu jaudu un pieredzi kā SSD disks, kā arī tie būs trauslāki pret triecieniem u.tml. bojājumiem.

Tehniskie parametri

Spēļu portatīvie datori parasti ir ar ekrāna izšķirtspēju 1920 x 1080. Izvēloties ko mazāku, tu tikai zaudēsi.

  • Pārliecinies, ka datora videokarte ir pietiekami jaudīga, ātra un atbalsta virtuālās realitātes spēles. Lai izbaudītu šāda veida spēles, ieteicams izvēlēties portatīvo datoru, kuram ir Nvidia GeForce GTX 1060 videokarte, Intel Core i7-6700HQ procesors un HDMI 1.3 ports. Šīs ir minimālās prasības, lai nodrošinātu labāko spēļu pieredzi.
  • Izvēloties jebkuru spēļu portatīvo datoru, ir jāizvērtē tā videokartes atbilstība. Ieguldot naudu labā videokartē, tu nekad nenožēlosi, jo tas nodrošinās augstu attēlu kvalitāti un jaudu.
  • Lai padarītu spēlēšanas pieredzi vēl labāku, lūkojies pēc tādu parametru kā 4K (3480 x 2160) un QHD (2560 x 1440) atbalsta, jo tie ļaus izbaudīt neticami reālas krāsas un lieliskas kvalitātes grafiku.
  • Runājot par procesoriem, labāk koncentrēties tieši uz atmiņu un videokartes kvalitāti. Taču, protams, arī šai detaļai ir nozīme. Labāk izvēlēties 6. vai 7. Gen Intel Core i5 procesoru ar vismaz 8 GB operatīvo atmiņu, kuru var palielināt līdz 16 GB.

Ja meklē jaudīgu un kvalitatīvu portatīvo datoru spēlēm, apmeklē Latvijas populārākos interneta veikalus, kur atradīsi plašu modeļu klāstu visām vajadzībām un iespējām!

1 COMMENTS

Comments are closed.