Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
riepu nomaiņas sezona
Ikdiena Praktiski

Tuvojas riepu nomaiņas sezona; Kā sagatavoties?

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez kurpēm nepātvietojas. Automašīnu riepu nolietojuma pakāpe un to kopējais tehniskais stāvoklis, noteikti būs viens no noteicošajiem rādītājiem tam, cik drošs ir auto, atrodoties uz ceļa un piedaloties ceļu satiksmē. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas lietojat, automašīnai ir jābūt drošai. Auto riepas būs iespējams nopirkt dažādās cenu kategorijās. Pirms auto riepu iegādes, vienmēr iesakām parunāt ar automašīnu riepu servisa speciālistiem, lai pārliecinātos par savas izvēles pareizību. 

Ziemas riepas ir iespējams arī nodot glabāšanā, nesezonas laikā. Mašīnas riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar auto riepu stāvokļa pārbaudi. Ja ar mašīnu brauc pa vājas kvalitātes ceļu, izredzes sabojāt automašīnas diskus ir ārkārtīgi liela. Izdevība sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tāpēc to apkope ir ļoti svarīga. Riepu servisi nodrošina arī riepu maiņu un auto riepu balansēšanu.

KUR GLABĀT LIEKO RIEPU KOMPLEKTU

Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas 1. martā. Protams, ka šis laika posms var ieilgt, jo viss ir atkarīgs no laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir noteikti jāpārbauda protektora stāvoklis pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, bez šaubām ir ekonomija, jo pastāv izdevība ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms riepu iegādes, katrā ziņā iesakām konsultēties ar servisa darbiniekiem, par piemērotākajiem risinājumiem konkrētajai automašīnai.

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI JEBKURAM INTERESENTAM

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus katram klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja vajadzīgs nodot glabāšanā nesezonas mašīnu riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu kā arī izmantot automašīnu riepu noliktavas pakalpojumu. Mašīnas riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības apstākļos, balansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un arī patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.