fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
trīs lāči suns vīrietis
Ikdiena

3 lāči dzenās pakaļ vīrietim

Sociālajā tīklā TikTok parādījies video, kur suns rejot brīdina saimnieku par 3 lāčiem kas drīz vien izskrien no meža, sabiedē suni un pēc tam sāk dzīties pakaļ vīriem, kas filmējis šo video. Vai tas is filmēts Latvijā? Noskaties:

TikTok

TikTok lietotājs, kas augšupielādēja šo video komentāros apstiprina, kas tas bijis filmēts Latvijā netālu no Igaunijas robžas Alūksnes pusē un, ka video autors ir sveiks un vesels. Sirups.lv šobrīd mēģina sazināties ar video autoru, lai noskaidrotu vairāk.

Sociālie mediji strauji rāda pierādījumus par diviem lāčiem Ziemeļvidzemē, netālu no Igaunijas robežas. Gan sēnes, gan meža darbinieki tos pamanījuši. Dzīvnieki ir apmeklējuši Valkas rajona “Anni” māju pagalmus un ēduši saimnieku plūmes. Viņi nebija noraizējušies par gaisā izšauto munīciju. Dabas aizsardzības pārvalde apspriež, kā turpināt, jo lāču uzvedība parāda, ka viņiem trūkst dabiskas tieksmes baidīties no cilvēkiem, ziņo Latvijas Radio.

Māju saimnieks atzīst, ka bija bailes par visu ģimeni. Lāči devās pie tuvējās plūmes, uz kuras bija uzkāpis viens no viņiem.

Andrejs Kalniņš piebilst: “Viņi pastaigājās pa mana pagalmu, tad devās pie kaimiņa un atrada plūmes.” Viņi mielojās vēl vairāk, līdz ieradās mednieki. Viņi nonāca pie secinājuma, ka lāčus nedrīkst aiztikt, tāpēc devās pēc šautenes.
Gaisā esošais signāls lāčus nebiedē. “Es runāju ar mednieku grupu. Viņiem nav bijusi šāda pieredze, lāči nav medīti, un viņiem ir tikai divi gadi. Tad es redzēju krievu video par lāčiem, un trešajā gadā lāči kļuva par meža valdniekiem.

Tagad mēs uztraucamies par to, kas notiks trešajā gadā, jo viņi jau droši tuvojas cilvēkiem. Lāči ir šķērsojuši tiltu uz māju “Dzirnavkalni” un tur apskādējuši ābeļdārzu, tāpēc ir pieraduši un nereaģē uz troksni.

Viņi sita ar katliem un pannām, kā tas bija ieteikts iepriekš skatītajā video, bet tas lāčiem neko nemainīja. Viņi nebaidās un turpina savas darīšanās. ”Saimnieks izteica savu viedokli.

Lāči atgriezās pagalmā, lai pārbaudītu atkritumu tvertni. Saimniecības “Kalni” pašniekam atgadījums ir izraisījis lielas bažas par to, kas notiks tālāk un kā rīkoties. Dagnija, saimnieka sieva, visvairāk uztraucas par savu dēlu, kuram jāiet pa meža ceļu, lai nokļūtu skolas autobusā.

Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) arī saņēmusi informāciju par diviem lāčiem pie Igaunijas robežas jeb Vijciema. Pusaudžu lāču riskanta uzvedība rada nopietnas bažas par to, kā scenārijs varētu izvērsties.

Lāči, pēc DAP Dabas aizsardzības departamenta direktores Gitas Strodes teiktā, ieradās no patversmes Igaunijas pusē un tāpēc ir tik droši.

Ja ar Igaunijas pusi nevar rast risinājumu, Strode uzskata, ka būs nepieciešama ārkārtas izvēle, un dzīvnieki tiks iznīcināti.

trīs lāči suns vīrietis
TikTok

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  1 COMMENTS

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.