Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Iedvesmai Svara zaudēšana

5 mobilās lietotnes, kas palīdzēs būt formā

1. Svara zaudēšanai

Daudzi no mums Jaunajā gadā apņēmušies zaudēt lieko svaru, taču solījums turēties pie ieplānotās diētas un fiziskajām aktivitātēm ne vienmēr tiek godīgi pildīts. Lose it! lietotne palīdz uzskaitīt uzņemtās kalorijas, sazināties ar cietiem Lose it! lietotājiem atbalstam, kā arī noteikt individuālus svara zaudēšanas mērķus papildu motivācijai. Lose it! piemīt arī spēja integrēties ar citām fitnesa programmām un ierīcēm, tādejādi sekojot līdz savam progresam vienuviet, nemaz neatverot pārējās lietotnes.

2. Regulāri treniņi

Visiem mēdz gadīties mānīt sevi, bastojot treniņus. Vienas dienas pārtraukums pārvēršas par divām, līdz visa nedēļa ir pagājusi un trenažieru zāle nav apmeklēta. Lietotne Streak palīdzēs atrisināt ar šo problēmu – digitālā kalendārā iezīmē visas dienas, kad biji uz treniņu, un tā parādīs tavus ilgākos pārtraukumus. Centies tos samazināt un nākotnē sasniegsi savus fitnesa mērķsu!

3. Skrien maratonā

Novice 1 palīdzēs tev būt gatavībā maratonam. Šo lietotni izveidojis atlēts Hals Higdons (Hal Higdon). Novice 1 sagatavos tevi maratonam 18 nedēļu laikā, ja skrējiena garums mērāms no 6 līdz 20 kilometriem.

4. Joga “kabatā”

Pocket Joga tev noderēs, ja vēlies nodarboties ar Jogu, bet nevari atrast tam laiku vai naudu. Nodarboties ar jogu, lietojot Pocket Joga, ikdienā tev būs vienkāršāk kā jebkad.  Tā piedāvā detalizētas audio un video instrukcijas, tūkstošiem dažādu pozu un pats galvenais – šīs nodarbības varēsi paņemt līdz visur!

5. Velotrenažiera cienītājiem

Velotrenažieris var sniegt lielisku kardio treniņu un Flywheel palīdzēs apkopot un sekot līdz tava sirds ritma, ātruma, distances  izmaiņām, kā arī zaudētajām kalorijām. Tā sniedz iespēju sacensties arī ar citiem velobraucējiem tiešsaitē. Par samaksu iespējams iegūt arī 4 nedēļu treniņu izaicinājumu un 28 dienu diētas plānu.