Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
Gudrīte, Strauja
14.Apr.2024
Krista Evandželīna
Izklaide Mūzika

Jauna latviešu mūziķe publicē elegantu skaņdarbu

Jaunā latviešu māksliniece Krista Evandželīna, aizraujoties ar mūzikas un dziesmu radīšanu, 2024. gada 14. februārī iepriecināja klausītājus ar savu jaunāko singlu “Abpusējā Divvientulība”. Dziedātāja, kura uzstājas ar skatuves vārdu Krista Evandželīna, ir tikai 18 gadus jauna talanta avots, kurš pilnībā pats rūpējas par savas mūzikas radīšanas procesu – sākot no vārdu rakstīšanas līdz pat dziesmu producēšanai.

Kristas mūzikas ceļš nav sācies ar šo singlu; viņa jau ir izdevusi trīs citus skaņdarbus: “BIZE”, “Wake Up” un “Mystery”, katrs no tiem atspoguļojot mākslinieces unikālo skanējumu un dzīves uztveri. “Abpusējā Divvientulība” ir īpašs darbs Kristas repertuārā, jo tas izmanto literāru paradoksu, lai radītu dziļāku emocionālu saikni ar klausītāju. Dziesma apraksta vienlaicīgu kopības un atsvešinātības sajūtu, kas ir tik raksturīga mūsdienu sabiedrībai.

Līdz ar singlu “Abpusējā Divvientulība” tika izdots arī videoklips, kas papildina dziesmas vēstījumu ar vizuālu komponenti. Klips ir pieejams YouTube platformā, sniedzot iespēju plašākai auditorijai iepazīties ar Kristas māksliniecisko izpausmi. Videoklipa veidošanā piedalījās Kristas tuvinieki – Samanta Špīse un Valdis Špīss kā kameras operatori un tehniskais atbalsts, Inese Špīse kā tērpu māksliniece, un pati Krista Špīse kā režisore, apliecinot ģimenes spēku un vienotību mākslas radīšanā.

Dziesma “Abpusējā Divvientulība” ir pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas platformās, ļaujot Kristas mūzikai sasniegt dažādus klausītājus visā pasaulē. Kristas Evandželīnas muzikālais ceļojums ir iedvesmojošs piemērs jaunajiem māksliniekiem, pierādot, ka aizrautība, radošums un smags darbs var novest pie nozīmīgiem sasniegumiem mūzikas pasaulē.

Mūzikas žurnāliste, mūziķe, IT speciāliste un topošā komunkācijas profesionāle.