Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Chris Noah
Ikdiena Mūzika Slavenības

Chris Noah – “Nomodā” recenzija

Chris Noah ar savu jaunāko singlu “Nomodā” piedāvā klausītājiem ieskatu savā personiskajā pieredzē, aicinot vērtēt dzīves skaistumu un grūtības kā daļu no kopējā ceļojuma. Dziesma ir otrā latviešu valodā izdotā kompozīcija no gaidāmā albuma, turpinot mūziķa iesākto virzienu un noskaņojot klausītājus vasarai. Dziesma tika prezentēta plašākai publikai “Zelta Mikrofons 2024” pasniegšanas ceremonijā, kurā Noah bija nominēts kategorijā “Radio hits” ar savu iepriekšējo dziesmu “Cik tālu vēl?”​ (LA.LV)​.

“Nomodā” ir stāsts par pašatklāsmi, pielāgošanos un kopā būšanas svarīgumu. Dziesma piedāvā personiskus novērojumus un pārdomas, kas, pēc mākslinieka domām, atspoguļo plašāku klausītāju pieredzi – gan grūtos, gan skaistos brīžus ir vieglāk pārdzīvot kopā, nevis vienatnē. Mūzikāli singls ir ieturēts 80. gadu skanējumā ar mūsdienu popmūzikas elementiem, ko dēvē par retro wave jeb sunthwave žanru. Kopējā noskaņa man ļoti atgādina astoņdesmito gadu filmu “The Breakfast Club.”

Skaņdarbs atspoguļo Chris Noah vēlmi radīt mūziku, kas vizualizē dziesmas sajūtu un īsto raksturu. Videoklips, kas filmēts gan Kongresu namā, gan Allažu Tautas namā, ar savu atmosfēru un vizuālo noformējumu palīdz atklāt dziesmas būtību, demonstrējot, ka “viss top labāks, ja ar to dalās”​ (Sejas.lv)​.

Chris Noah ar “Nomodā” izceļas ar spēju radīt dziļi personisku un vienlaikus plaši atpazīstamu mūziku, kas aicina klausītājus ne tikai baudīt muzikālo kompozīciju, bet arī aizdomāties par savām pieredzēm un attiecībām ar citiem.

 

 

Mūzikas žurnāliste, mūziķe, IT speciāliste un topošā komunkācijas profesionāle.