Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Antra Stafecka
Izklaide Slavenības

Antra Stafecka un Oskars Deigelis apvienojas kopīgā duetā

Ar jaunu kompozīciju savus klausītājus iepazīstina Antra Stafecka un mūziķis Oskars Deigelis. Mūzikas un teksta autore ir Deigeļa māsa Anita Tīlena, savukārt, aranžiju uzticēts veikt Jānim Narbutam no producentu apvienības “White Wide Production”. Dziesmas video versiju veidojis Kaspars Dvinskis.

Dziesmas tapšanas procesu komentē Deigelis

“Skaņdarba izdošanas kontekstā jāteic, ka visam ir savs laiks un neko dzīvē nevajadzētu sasteigt. Tā ir mūžsena patiesība, ko nākas atskārst arvien biežāk un pārliecinošāk. Jau ļoti sen vēlējos ieskaņot tiešo šo māsas dziesmu un man prieks, ka beidzot tas ir izdevies. Vēl pirms sākām darbu pie ieraksta, zināju, ka vēlos uzaicināt Antru to iedziedāt kopā ar mani. Jutu, ka viņai šī dziesma piestāvēs. Esmu gandarīts par paveikto.”

Ziņo Jānis Narbuts

“Ar Oskaru esam sadarbojušies veidojot skaņdarbus jau iepriekš, un kā vienmēr, viņam bija skaidra vīzija par to kādam jābūt rezultātam. Skanējums veidots nostaļģiskās astoņdesmito gadu noskaņās. Melodiju ļoti gaumīgi izceļ Oskara zemais reģistrs un samtainā balss, kuru papildina Antras maigais vokāls. Abu dziedātāju balsis lieliski savijas kopā un veido ausīm tīkamu skanējumu. Bija patiesi liels prieks sadarboties ar abiem māksliniekiem.”

“Priecājos, ka tieši mani Oskars uzaicināja iedziedāt šo dziesmu. Tā kā esam draugi jau vairākus gadus, tad kopdarbam beidzot bija jābūt,” piebilst Stafecka.

Oskars Deigelis pazīstams arī kā dziesmu autors, kurš radījis tekstus tādiem izpildītājiem kā Samanta Tīna, “OtraPuse”, Lauris Reiniks, Rassell, Adriana Miglāne, Rihards Bērziņš, u.c.

Antra Stafecka – īsa biogrāfija

Antra Stafecka ir Latviešu dziedātāja, kura klausītājus ar sevi iepazīstināja tālajā 2008. gadā, kad piedalījās TV3 šovā “Koru kari”. Tolaik, 2012.gadā viņa iesaistījās arī LNT šovā “Okartes skatuve 2”, kur ieguva vēl plašāku atpazīstamību. Tas lielā mērā bija arī kā starts viņas solo karjerai un atpazīstamībai visā Latvijā. Šobrīd Antra mūzikā pamatā darbojās kā solo dziedādātāja Latvijā pirmās un lielākās ierakstu kompānijas MicRec sastāvā. Stafecka bieži iesaistās dažādos duetu projektos ar citiem slaveniem Latvijas mūziķiem, piemēram, Igo, Miku Dukuru un citiem.

Noklausies šeit!

Spotify saite.

Lasi vairāk par slavenībām šeit.