Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2024
Aivita, Elfa, Elvita, Krišjānis
14.May.2024
Summer Sound
Izklaide Mūzika Ziņas

“Summer Sound 2024” papildina programmu

Grandiozākais pludmales festivāls Baltijā “Summer Sound”, kas šogad notiks 2. un 3. augustā Liepājā, papildina pašmāju un starptautisko mākslinieku programmu. Mākslinieku sarakstam pievienojas: vācu Dj Robin Schulz, franču elektronikas duets Ofenbach, somu sensācija Käärijä un daudzi citi.

Jau vairāk nekā desmit gadus Liepājas pludmalē notiekošais festivāls “Summer Sound” piedāvā neaizmirstamu divu dienu piedzīvojumu ar mūziku, dejām, atpūtu un jūras vēsmu. Vēl pirms festivāla biļešu cenu maiņas, kas notiks 22. aprīlī, festivāla organizatori papildina programmu, piedāvājot aktuālus pasaules un pašmāju mūziķus.

Uz galvenās “Summer Sound” skatuves varēsim piedzīvot vienu no pieprasītākajiem elektroniskās mūzikas māksliniekiem pasaulē – Robin Schulz. Viņš ir slavens ar saviem melodiskajiem un enerģiskajiem house mūzikas hitiem: “Sugar”, “Sun Goes Down”, “OK” u.c.

Ofenbach ir franču elektroniskās mūzikas duets, kam raksturīgas rotaļīgas un dejot-priecīgas melodijas, populārākie no viņa hitiem ir “Head Shoulders Knees & Toes”, “Katchi”, “Love Me Now” un “Wasted Love”. Šīs dziesmas ir atradušās topu virsotnēs visā pasaulē, un ir kļuvušas par klasiku elektroniskās mūzikas cienītājiem.

Somu sensācija Käärijä ar dziesmu “Cha Cha Cha” pārstāvēja Somiju Eirovīzijas dziesmu konkursā. Viņa enerģiskais izpildījums un deju ritmi iekaroja cilvēku sirdis visā pasaulē, un dziesma ieguva pirmo vietu skatītāju balsojumā. Käärijä mūzika, harizma un enerģija liks dejot līdz pat rītausmai!

Mūziķu programmu papildina arī: episku ballīšu meistari Bazzookas (NL), repa supergrupa BANDA BANDA, vienradži ar lieku štuku – Citi zēni, alternatīvā rokgrupa Sudden Lights, skandalozā repere VIŅA, puiši ar ambīcijām, sarkasmu un normāliem bicepsiem – Pirmais Kurss, Mauku Sencis & Grandmasters Neons, Voiceks Voiska, Rīgas Modes, leģendārais Inokentijs Mārpls, PND, Čipsis un Dullais, All Day Long, Subscriptum, Bad Habits, Martas Asinis, Kerosene Kream (SE), Skier and Yeti (RS) Blody Heels, kā arī Apēdājs. Tuvojoties festivāla norisei programma tiks papildināta ar vēl jauniem mākslinieku vārdiem.

Jau iepriekš tika ziņots, ka festivālā “Summer Sound 2024” piedalīsies ballīšu partizāni Bermudu Divstūris, lielākā repa apvienība Latvijā Kreisais Krasts, grupa Astro’n’out, pilsētas rokgrupa Laika Suns un laika biedri Satellites LV, kā arī somu etno-tehno ansamblis Suistamon Sähkö.

Biļetes uz šī gada festivālu “Summer Sound” var iegādāties mājaslapā www.summersound.lv. Līdz 22. aprīlim par zemāku cenu – divu dienu biļete – 67 EUR, un VIP biļete – 200 EUR. Pieejamas iegādei ir arī telšu pilsētiņas biļetes un kemperu vietas.

Festivāls “Summer Sound”, kā ierasts, saviem apmeklētājiem vēlas piedāvāt daudzveidīgas gastronomiskās izvēles dažādām gaumēm, kā arī sniegt iespēju iegādāties festivāla gaisotnei atbilstošus amatnieku darinājumus, līdz ar to ir izsludināta ēdinātāju un amatnieku pieteikšanās. Plašāka informācija, kā arī anketas ēdinātājiem un tirgotājiem atrodamas “Summer Sound” mājaslapā. Pieteikumi tiks gaidīti līdz 31. maijam.

Sekot līdzi programmai un jaunu mākslinieku vārdu pievienošanu festivālam var festivāla “Summer Sound” mājaslapā (www.summersound.lv) un sekojot festivāla informācijai sociālo tīklu platformās (Instagram, TikTok, Facebook).

Mākslinieku izziņošanas video: https://www.youtube.com/watch?v=ibupcJ__6x8

“Summer Sound 2023” atskata video: https://www.youtube.com/watch?v=Q52ge7ZTbqY