Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Diāna, Dina, Dins
24.Feb.2024
Diāna, Dina, Dins
24.Feb.2024
skalrunis jeb tumba
Dzīvesstils Izklaide Mūzika Ziņas

Rīgā uzstāsies Postmodern Jukebox ar īpašu jubilejas programmu

Jūnijā Rīgā notiks slavenā mūzikas kolektīva postmodernāJukebox īpaša jubilejas izrāde, kas bieži tiek dēvēta parpopmūzikas laika mašīnu. Viņi pieteikuši globālu turneju arnosaukumu 10, atzīmējot desmitgadi kopš pirmā publiskākoncerta. Šīs tūres ietvaros grupa atzīmēs arī savu 1000.uzstāšanos, padarot to par dubultsvētkiem.

Latvijas skatītājiem būs iespēja izbaudīt savu koncertu 10.jūnijā koncertzālē Palladium. Iepriekšpārdošanā biļetesIzklaides pasta abonentiem būs pieejamas no 20. septembraplkst. 10:00 AM, bet publisko biļešu tirdzniecība visāwww.bilesuserviss.lv tīklā sāksies 22. septembrī plkst. 10:00AM.

Koncertcēsnieki var sagaidīt pacilājošu un iedvesmojošuceļojumu postmodernās Jukebox muzikālajā visumā. Šajāpasaulē no 1920. gadiem caur džeza, šūpoļu, ritma, blūza uncitu klasisko stilu lēcu tiek pārtulkoti mūsdienīgi hiti unikoniskas popdziesmas. Šos klasiķus dzīvē iedzīvina dažipasaules izcilākie dziedātāji, dejotāji un instrumentālisti.

Talantīgais pianists Skots Bredlijs šo muzikālo kolektīvu iesākasavas karalienes Ņujorkas dzīvokļa pagrabstāvā. Viņupriekšnesumi sākotnēji guva panākumus tiešsaistē, kļūstot parinterneta triumfa stāstu. Līdz 2014. gada vasarai viņi spēlējaizpārdotus koncertus visā Ziemeļamerikā un Eiropā.

Viņu debijas tūre saņēma reiva industrijas atsauksmes unslavinājumus no pazīstamiem māksliniekiem. Turpmāko gadulaikā ar postmodernās Jukebox starpniecību publika tikaiepazīstināta ar vairākiem desmitiem izcilu mūziķu, no kuriemdaudzi mūsdienu ierakstu industrija iepriekš bija atstājusi bezievērības. Kopš laika viņi kļuvuši par īstām zvaigznēm.

Ir pagājusi desmitgade ar diviem miljardiem skatījumu savāYouTube kanālā, un nu jau labu laiku simtiem tūkstošu veltītufanu visā pasaulē padarījuši postmoderno Jukebox šovu parikgadēju muzikālu tradīciju. Viņi parasti savās izrādēs pievēršlielu uzmanību, ziedojot pedantiski izpētītus vintage tērpusun dedzīgi gremdējoties šajā muzikālajā piedzīvojumā.

Līdz 2023. gada beigām postmodernais Jukebox būssniedzis 937 koncertus 44 valstīs, atceras Skots Bredlijs, kuršsakārto grupas muzikālās kompozīcijas un vada izrādes.[jāatzīst, ka] šāda ilgmūžība arvien mainīgajā industrijā mumsbija pilnīgi negaidīta. Slepenas formulas nav, izņemot zināmuapsēstību ar klasisku skanējumu un vēlmi iepazīstināt [publiku]ar fenomenāli talantīgiem indivīdiem. Joprojām jūtamiespagodināti par skatītāju atbalstu šim projektam, kas turpinamūs iedvesmot un provocēt jaunos mākslinieciskosaugstumos. Tas ir perfekts mačs, un mūsu 10 gadu jubilejasturneja būs patiesas svinības.

Vairāk info:

https://www.facebook.com/ltipsagency

www.postmodernjukebox.com

Video:

Dream On (Aerosmith) – https://www.youtube.com/watch?v=Yq4KA0mUnC8

Oops!… I Did It Again (Britney Spears) – https://www.youtube.com/watch?v=g_HN50TLuaI

Umbrella (Rihanna) – https://www.youtube.com/watch?v=OBmlCZTF4Xs

Gangsta’s Paradise (Coolio) – https://www.youtube.com/watch?v=Rve03u7oEvI