fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Ineta, Inta, Intra
03.Jun.2023
Ineta, Inta, Intra
03.Jun.2023
Muzikālā banka
Izklaide Slavenības

Muzikālā banka: Fināla rezultāti pārsteidz daudzus! Kas uzvarēja?

29. janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās dziesmu konkursa “Muzikālā banka” 2022.gada fināls. Šogad pārsteidzošā kārtā finālā iekļuva visu iemīļotie mūziķi. Tajā skaitā Prāta vētra, Tautumeitas, Ozols, Marta Ritova, Samanta Tīna, ZeBrene, Kato, Marta, Ivo Fomins, Patrisha un citi. Kura dziesma ieguva vērtīgākās 2021.gada dziemas titulu?

Pēdējā vieta finālā

Arī mēs bijām šokā, uzzinot, ka Ozols un Marta ieguva pašu pēdējo vietu 2022.gada Muzikālās bankas finālā. Vai viņi bija to pelnījuši? Ozols ir tautā iemīļots reperis, jāsaka, varbūt pats pirmais reperis Latvijā. Viņu var nosaukt par Latviešu Eminemu, jo viņš bija tas, kurš uzdrošinājās ienest repu Latvijas populārajā mūzikā un ieguva slavu visā valstī. Vairākus gadus Ozola muzikālajā darbībā bija pauze un samērā nesen mēs sagaidījām viņu atpakaļ uz skatuves, kas bija ilgi gaidīts mirklis. Muzikālās bankas fināls bija neizbēgams. Laikam vairumam tomēr nepatīk reps.

Vajadzēja tikt finālā, bet netika

Būu debijas dziesma “Sākam no sākuma” neapšaubāmi bija viena no lipīgākajām 2022.gada pop debijas dziesmām. Kompozīcija palika atmiņā kā ārkārtīgi mūsdienīga un stilīga. Tomēr daudziem, kas vairāk dod priekšroku ierastā tipa mūzikai, šis skaņdarbs šķita pārāk vienmuļš un vienveidīgs, dēļ nošu daudzveidības trūkuma un cikliskas melodiju atkārtošanās. Šādu tendenci var novērot lielākājā daļā, ja ne visās mūsdienu pop dziesmās. Latvijas vairākums šo dziesmu finālā tomēr neiebalsoja.

Fināla rezultāti

Tūlīt aiz Ozola un Martas Ritovas sekoja slavenā un jaunā Latvijas popzvaigzne Patrisha duetā ar dziedātāju MARTU. Patrisha sevi jau ir paspējusi pierādīt, tomēr redzam, ka jaunie nešķiet tautā tikt iemīļoti kā vecie. Trīspadsmitajā vietā Astro’n’out ar LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ. Tālāk uz augšu rezultātu saraksts turpinās ar mūsdienu popmūzikas spīdekļiem – KATŌ & ZeBrene ar dziesmu “Es tā jūtos” un arī Singapūras satīns un Samanta Tīna ar kompozīciju “Plāksteris”. Šīs nudien ir top dziesmas, kas pārņēmušas jauno klausītāju paaudzi. Mūsu personīgais favorīts ir Kato un ZeBrenes tik lipīgā un emocionālā mīlas balāde. Žēl, ka tikai 12.vieta, bet arī tā ir godpilna.

Vecie labie iemīļotie mākslinieki

Pirmais desmitnieks sastāv pārsvarā no tā sauktajiem vecajiem un sen zināmajiem. Tomēr šādi un tādi jaunie kā ZeBrene iemanās iekļūt topā ar veselām divām kompozīcijām, no kurām “ŠAMANIS” izrādījās tautā iemīļotāka, bet varbūt tas pateicoties Aishai jeb Aijai Andrejevai?

Te nu ir pirmais desmitnieks

1. TUR, KUR DIEVA KAMANAS SLĪD – Prāta Vētra, pied. Tautumeitas
2. LIMUZĪNS UZ KRĪTA – Citi Zēni
3. TAS RAKSTĪTS DEBESĪS (PIENA CEĻŠ) – Dons
4. TU MAN ESI – Ivo Fomins
5. ŠAMANIS – Aija Andrejeva & ZeBrene
6. VAI – Intars Busulis, Abonementa orķestris, GG choir
7. PIEDOŠANA – Prāta Vētra, Dons, Intars Busulis
8. TĀLĀK JĀIET – Dārta Stepanova, pied. DAGAMBA
9. ACIS SĀĻAS – Aminata
10. PARAKSTS – Instrumenti

Prāta Vētra atkal un jau saņem uzvaras laurus. Vai nebūtu laiks dot to godu jaunajiem?

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *