fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Muzikālā banka
Izklaide Slavenības

Muzikālā banka: Fināla rezultāti pārsteidz daudzus! Kas uzvarēja?

29. janvārī Daugavpils Olimpiskajā centrā norisinājās dziesmu konkursa “Muzikālā banka” 2022.gada fināls. Šogad pārsteidzošā kārtā finālā iekļuva visu iemīļotie mūziķi. Tajā skaitā Prāta vētra, Tautumeitas, Ozols, Marta Ritova, Samanta Tīna, ZeBrene, Kato, Marta, Ivo Fomins, Patrisha un citi. Kura dziesma ieguva vērtīgākās 2021.gada dziemas titulu?

Pēdējā vieta finālā

Arī mēs bijām šokā, uzzinot, ka Ozols un Marta ieguva pašu pēdējo vietu 2022.gada Muzikālās bankas finālā. Vai viņi bija to pelnījuši? Ozols ir tautā iemīļots reperis, jāsaka, varbūt pats pirmais reperis Latvijā. Viņu var nosaukt par Latviešu Eminemu, jo viņš bija tas, kurš uzdrošinājās ienest repu Latvijas populārajā mūzikā un ieguva slavu visā valstī. Vairākus gadus Ozola muzikālajā darbībā bija pauze un samērā nesen mēs sagaidījām viņu atpakaļ uz skatuves, kas bija ilgi gaidīts mirklis. Muzikālās bankas fināls bija neizbēgams. Laikam vairumam tomēr nepatīk reps.

Vajadzēja tikt finālā, bet netika

Būu debijas dziesma “Sākam no sākuma” neapšaubāmi bija viena no lipīgākajām 2022.gada pop debijas dziesmām. Kompozīcija palika atmiņā kā ārkārtīgi mūsdienīga un stilīga. Tomēr daudziem, kas vairāk dod priekšroku ierastā tipa mūzikai, šis skaņdarbs šķita pārāk vienmuļš un vienveidīgs, dēļ nošu daudzveidības trūkuma un cikliskas melodiju atkārtošanās. Šādu tendenci var novērot lielākājā daļā, ja ne visās mūsdienu pop dziesmās. Latvijas vairākums šo dziesmu finālā tomēr neiebalsoja.

Fināla rezultāti

Tūlīt aiz Ozola un Martas Ritovas sekoja slavenā un jaunā Latvijas popzvaigzne Patrisha duetā ar dziedātāju MARTU. Patrisha sevi jau ir paspējusi pierādīt, tomēr redzam, ka jaunie nešķiet tautā tikt iemīļoti kā vecie. Trīspadsmitajā vietā Astro’n’out ar LIDMAŠĪNAS REŽĪMĀ. Tālāk uz augšu rezultātu saraksts turpinās ar mūsdienu popmūzikas spīdekļiem – KATŌ & ZeBrene ar dziesmu “Es tā jūtos” un arī Singapūras satīns un Samanta Tīna ar kompozīciju “Plāksteris”. Šīs nudien ir top dziesmas, kas pārņēmušas jauno klausītāju paaudzi. Mūsu personīgais favorīts ir Kato un ZeBrenes tik lipīgā un emocionālā mīlas balāde. Žēl, ka tikai 12.vieta, bet arī tā ir godpilna.

Vecie labie iemīļotie mākslinieki

Pirmais desmitnieks sastāv pārsvarā no tā sauktajiem vecajiem un sen zināmajiem. Tomēr šādi un tādi jaunie kā ZeBrene iemanās iekļūt topā ar veselām divām kompozīcijām, no kurām “ŠAMANIS” izrādījās tautā iemīļotāka, bet varbūt tas pateicoties Aishai jeb Aijai Andrejevai?

Te nu ir pirmais desmitnieks

1. TUR, KUR DIEVA KAMANAS SLĪD – Prāta Vētra, pied. Tautumeitas
2. LIMUZĪNS UZ KRĪTA – Citi Zēni
3. TAS RAKSTĪTS DEBESĪS (PIENA CEĻŠ) – Dons
4. TU MAN ESI – Ivo Fomins
5. ŠAMANIS – Aija Andrejeva & ZeBrene
6. VAI – Intars Busulis, Abonementa orķestris, GG choir
7. PIEDOŠANA – Prāta Vētra, Dons, Intars Busulis
8. TĀLĀK JĀIET – Dārta Stepanova, pied. DAGAMBA
9. ACIS SĀĻAS – Aminata
10. PARAKSTS – Instrumenti

Prāta Vētra atkal un jau saņem uzvaras laurus. Vai nebūtu laiks dot to godu jaunajiem?

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.