fbpx

Kad dzīve ir kā sīrups, tad iet saldi 🍓

ātrais kredīts
līdzeklis nopietnības ārstēšanai
Ikdiena Izklaide Veselība

Ļoti vienkāršs līdzeklis pārliekas nopietnības ārstēšanai

Mēģini izpildīt zemāk dotās norādes, un, iespējams, sākot ar šodienu Tava dzīve kļūs daudz priecīgāka…

1. Apsēdies ērti, abas pēdas pilnībā skar grīdu, mugura iztaisnota. Acis var būt atvērtas vai aizvertas.

2. Domā par kautko ļoti patīkamu, kas nes tev prieku un ļauj justies laimīgam.

3. Elpo lēni un vienmērīgi cik dziļi vien vari, atslābini prātu, mēģini atbrīvoties no visām domām. Koncentrējies uz ieelpu un izelpu.

4. Kad esi gatavs, iekārtojies ērtāk krēslā, nospied pogu – “PLAY” un sāc klausīties koncentrējoties uz ieelpu/izelpu un vienmērīgu elpošanu.

5. Tu dzirdēsi skaņas 1 minūtes garumā, kas atgādinās smieklus, taču šīs skaņas ir mazliet vairāk nekā vienkārši smiekli. Šī ir terapija, kurā tās autors ir iekļāvis spēcīgas, dziednieciskas un enerģiju atjaunojošas frekvences. Šī iespējams kļūs par vienu no Tavām priecīgākajām dienām.

6. Sagatavojies un spied “Play” pogu.

7. Skaņas ieraksts beigsies pēc 1 minūtes.

8. Ierakstam beidzoties mēģini izjust pateicību par savu uzlaboto garastāvokli / veselību.

9. Domā un sagaidi, ka šī būs visveiksmīgākā diena tavā mūžā! Dzīve ir radīta lai būtu kā jauks piedzīvojums!Šim mazajam audio ierakstam piemīt spēks atvērt daudzos cilvēkos tā saucamo klauna čakru un novērst ironijas deficītu – pārlieku nopietnību no kuras rodas daudzas mentālas un fiziskas problēmas.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • 11 labākie kardio treniņi svara zaudēšanai

  Photo by Tyler Nix on Unsplash Jums parasti jācenšas veikt kardio treniņu divas līdz četras reizes nedēļā. Kad esat iesācējs šāda veida apmācībā, jūs jutīsiet, ka izmaiņas notiek diezgan ātri. Kad es pirmo reizi sāku trenēties, es nodarbojos ar kardio tikai 2 reizes nedēļā, jo biju no tā noguris. Jūs The post 11 labākie kardio treniņi svara zaudēšanai appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • 10 lielākās treniņu kļūdas

  Daudz cilvēku tic, ka cilājot vieglākus svarus vairāk reižu sniegs labākus rezultātus, bet tā nav patiesība. Smagāka svara izmantošana 8-12 cilāšanas reižu ļaus tev sadedzināt taukus un veidot muskuļu masu efektīvāk. The post 10 lielākās treniņu kļūdas appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Mājas trenažieri – kā ierīkot savu sportošanas vietu garažā vai istabā?

  Treniņš mājās var būt izdevīgāks un ērtāks nekā regulāra sporta zāles abonements, taču ir arī daudz grūtāk saglabāt motivāciju, ja jums nav kur iet un nav ko izmantot. Ja rūpīgi plānojat un veicat izpēti, jūs varat iegūt labāko no abām pasaulēm — personīgā trenažieru zāle ļaus paliek pie jūsu mājas ērtībām The post Mājas trenažieri – kā ierīkot savu sportošanas vietu garažā vai istabā? appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Skriešana ziemā – 5 vērtīgi padomi veselīgam skrējienam

  Skriešana ziemā, aukstums un sals daudziem no mums saistās ar diskomfortu. Aukstais laiks liek izvēlēties skriešanu ārā aizstāt, piemēram, ar skriešanas trenažieri vai velotrenažieri, bet… Vai tu zināji, ka aukstums var palīdzēt ātrāk sadedzināt kalorijas? Tālāk uzzināsi, kāpēc un kā tas notiek. Kā skriešana ziemā ietekmē organismu? Organismā ir dažādu veidu The post Skriešana ziemā – 5 vērtīgi padomi veselīgam skrējienam appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Olbaltumvielas saturošie produkti (34 dārzeņi, dzīvnieki, zivis, sēnes)

  Uzņemot proteīnu ar ierastajiem vistas ēdieniem, ātri vien iestājas rutīna, bet ir vēl daudz citi olbaltumvielas saturošie produkti. Pastāv vēl daudz un dažādi produkti, par kuriem, iespējams, nebijāt aizdomājušies. Uztura speciāliste Mišela Hausere atzīst, ka arī veģetārieši un vegāni spēj uzņemt pietiekoši daudz proteīna ar augu valsts produktiem, lai būtu The post Olbaltumvielas saturošie produkti (34 dārzeņi, dzīvnieki, zivis, sēnes) appeared first on Fitnesa Ziņas.

 • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

  TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus … Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

 • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

  TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, … Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

 • Skaistie skati ekskursijas

  TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir … Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

 • Ceļojumi 2022

  TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases … Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

 • Pēdējā brīža ceļojumi

  TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el … Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.