Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Aleksejs, Aleksis
17.Jul.2024
Iedvesmai

Labākās mobilās lietotnes skriešanai


“Sava progresa statistikas apskate palīdz uzturēt motivāciju, kā arī rada iemeslu trenēties atkal,” saka Lizzie Brenkus, skriešanas trenere klubā Equinox, Losandželosā.

Iegūsti palīgu

Nav trenera? Nav problēmu! Ar jauno Skyfit lietotni (Android un iOS) virtuālais treneris vada tevi 34-44 minūtes ilgā skrējienā. Vai arī izmēģini skriešanas sesijas Runtastic lietotnē (arī Android un iOS), kur stāstnieks stāsta satraucošu stāstu (it kā tu bēgtu no Alkatraza), lai motivētu tevi skriet ātrāk, kad apstājies.

Sirds ritms

Vari sekot līdzi savam sirdpulsam bez kompleksu ierīču palīdzības. Jabra Sport Pulse bezvadu austiņas uztver sirdspukstus caur tavu ausi un attēlo skaitļos tavā mobilajā ierīcē. Dažas sporta aproces, piemēram, Microsoft Band, izmanto gaismas sensoru, lai noteiktu pulsu.

Atslābsti

Atrodi iedeālu dziesmu listi savai gaumei. Tempo Run (bezmaksas iOS lietotne) organizē tavu mūziku no lēnas(1) līdz ātrai(10), tādejādi tu ātri vari atrast piemērotāko. RockMyRun (Android un iOS) seko tavam ritmam un automātiski pielāgo atbilstošu muzikālo kompozīciju.