Ko darīt, kad nezini ko dāvināt Ziemassvētkos?

Tuvojoties svētku laikam arvien biežāk aizdomājamies par to, ko dāvināt Ziemassvētkos. Katram ir savi hobiji, savas aizraušanās, lietas, kas jau ir viņu īpašumā, lietas, ko ļoti kārojas, bet ko īsti uzdāvināt nevar. Šajā laikā mēģinām izdomāt oriģinālas un interesantas idejas, kā pārsteigt svētkos tos cilvēkus, ko esam paredzējuši apdāvināt. Protams, varam turēties pie ierastām vērtībām un izvēlēties dāvanas, kas ir ar savu vērtību un labo domu, tomēr liekamas plauktā. Un, lai gan arī plauktā liekamajām dāvanām nav ne vainas un saņēmējs to varētu pat ļoti novērtēt, iespējams, šogad varam pievērsties kam nedaudz neparastākam, izvēloties dāvanas.

Vai dāvanas saņēmējs jebkad ir lecis ar izpletni? Vai ir devies lidojumā ar gaisa balonu? Vai izbauda ūdens aktivitātes? Varbūt ir nepārspējams gardēdis? Varam izvēlēties un uzdāvināt nevis taustāmu un plauktā liekamu dāvanu, bet gan neparastu piedzīvojumu, atmiņas, jaunas sajūtas, kaut ko, ko vairums cilvēku dara tikai vienu reizi mūžā, vai uzdāvināt ceļojumu atmiņās, pasniedzot ko tādu, kas sen nav darīts – piemēram, izjāde ar zirgiem. Šādas iespējas varam uzdāvināt caur dažādām dāvanu kartēm. Protams, svētkos gribam pasniegt kaut ko, kas ir arī “taustām”, ne tikai pasakāms, jo tā ir ierasts. Tad nu skaistu lenti apvīta, šāda dāvana var būt arī dāvanu karte uz kādu no minētajām, vai vēl neskaitāmi daudz citām, aktivitātēm.

Mammai, kas ikdienu pavada rūpējoties par māju, bērniem, arī tad, ja viņi jau izauguši, lieliska dāvana varētu būt SPA apmeklējums nedēļas nogalē – ļaut sevi palutināt, relaksēties un vismaz divas dienas veltīt tikai savai labsajūtai un skaistumam. Tētim, ja viņš ir auto fans, var uzdāvināt izbraucienu ekskluzīvā modernā spēkratā, vai tieši pretēji, elegantā retro auto. Tiesa, šādu notikumu, iespējams, piedzīvo tikai vienreiz un tas nav īsti praktisks, tomēr atmiņas, sajūtas un prieks par to noteikti būs lielāks, nekā par dāvanu, ko ieliekam plauktā un, bieži vien, piemirstam. Ja kāds no dāvanas saņēmējiem ir gardēdis – vakariņas izsmalcinātā restorānā! Tā nav aktivitāte, ko lielākā daļa atļaujas ikdienā, tāpēc šāda dāvana var būt ļoti patīkama – iespēja uzposties, doties uz restorānu kopā ar savu otro pusīti un baudīt vakaru ar ēdieniem, kas patiešām baudāmi, ne tikai apēdami.

Iespēju, no kā izvēlēties ir ļoti daudz, tāpēc, pirms domājam par to, ka dāvināsim zeķes, grāmatu, kādu virtuves piederumu (kas neapšaubāmi arī nav sliktas dāvanas), iespējams, der paskatīties ko piedāvā dažādās dāvanu kartes – kādus piedzīvojumus un atmiņas varam uzdāvināt, virtuves komplekta vietā.

Dāvanu idejas dažādām gaumēm

1. Dāvanu kartes

Pērkot dāvanu karti dāvanai, jāņem vērā dažādas cilvēku bailes, fobijas un prasmes – nedāvināsim dāvanu karti lidojumam gaisa balonā kādam, kam ļoti bail no augstuma. Vai arī neizvēlēsimies dāvanu karti ūdens aktivitātēm kādam, kurš neprot peldēt. Arī izvēloties šādu dāvanu – dāvanu kartes formā – ir jāzina, kas saņēmējam patīk, aizrauj un ko labprāt viņš vēlētos piedzīvot.

2. Īpaša fotogrāfija skaistā rāmītī

Ieteikums: padomā par dāvanas saņēmēja gaumi interjerā vai apģērbā, lai izvēlētos gaumei pieskaņotāku rāmīti.

3. Stilīga dizaina sejas maskas

Laba dāvana domājot par veselību un drošību – mazgājam un daudz reizes lietoajam sejas maska. Iesakām apskatīt šīs Latvijā darinātās dizaina sejas maskas.

Dalies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *