fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Aivars, Valērijs
29.Jan.2023
Dārta Daneviča
Slavenības

Dārta Daneviča: Kaimiņš nozadzis abu bērnu un pazuduši

Portretu attēli no socilālo portālu publiskajiem kontiem.

31.janvāra vakarā slavenā Dailes teāltra un televīzijas seriālu aktrise Dārta Daneviča ar ierakstu savā Twitter pārsteidza Latviju ar ziņu, ka viņas Dzīvesbiedrs, bijušais aktieris un skandalozais saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ir atņēmis viņu kopīgo bērnu no Dārtas un abi pazuduši bez vēsts. 

Dārta Daneviča 
@artuss paņēma dēlu, aizbrauca un atsakās izpaust, kā viņus var sasniegt. Kad satraucos un atkārtoti jautāju, saņemu uzbraucienu, ka esmu agresīva. Vai tas ir normāli? Ko jūs darītu šādā situācijā? Un,visbeidzot, vai cilvēks, kas vada CT komisiju, vispār pārzina cilvēktiesības?
Šim tvītam sekoja daudzu Twitter lietāju atbalsts un ieteikumi, kā rīkoties šādā situācijā. Tomēr citiem tā arī šķita aizdomāga, jo trūkst konteksts un rodas jautājums, kālab šis atgadījums tiek risināts tieši Twitter mikrobloģanas vietnē.
Jānis Pastars
Tā kā nav zināms ne konteksts, ne kreņķu priekšvēsture, tad galīgi nekas arī nav saprotams. Taču vēl vairāk nesaprotu, kāpēc tas ir jāraksta twiterī? Ceru, ka spēsiet nokārtot savas nesaskaņas bez publiskas veļas mazgāšanas un salīgsiet mieru, ko arī novēlu.

Mīlējās un ķīvējās

D.Daneviča un Artuss kaimiņš savas attiecības uzsāka visai nesen pēc Dārtas publiskās šķiršanāš no aktiera Niklāva Kurpnieka. Dārta un Kaimiņš abu attiecības sākumā noliedza un turēja slepenībā. Kad pieteicās bērns, arī publiskā acs no abu romāna nebija izbēgama. Vēl nesens abi aizrāvušies viens ar otru, bet nu jau dala bērnu un attiecības risina ar policijas iesaisti. Tas liek domāt, ka vai nu viena vai abas puses nav bijušas godprātīgas savos nodomos, bet kurš tad ir īstais vainīgais?
Visbeidzot arī Artusa atbilde:
Artuss Kaimiņš
Konflikts noveda arī līdz policijas iesaistīšanai, kā vakara noslēgumā savā Twitter kontā ziņoja Daneviča.
Dārta Daneviča
Policija bija, blakus iedzīvotāji ielaida mājā, Artuss mani filmēja (priekš tiesas, teica) un paskaidroja, ka svētdien nav ieradies pēc bērna, jo oficiāli ir uz slimības lapas. Esam mājās.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

  • Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā?

   TravelTime.lv: Arvien populārāki kļūst pārgājieni gar skaistākajām sniega un ledus skulptūrām. Šī unikālā mākslas forma piesaista labākos māksliniekus. Savukārt daba var radīt vienas no skaistākajām ledus skulptūrām Latvijā. 1986. gada ziemā Lasīt tālāk...Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? Raksts: Leduskritumi. Kur tos var apskatīt Latvijā? vispirms redzēts Travel Time.

  • Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas

   TravelTime.lv: Kur aizbraukt brīvdienās? Latvijā ir daudz skaistu apskates un atpūtas vietu. Ne tikai galvaspilsēta Rīga, bet arī citas pilsētas, piemēram, Sigulda, Ogre, Jūrmala un citas, piedāvā ļoti interesantus apskates objektus Lasīt tālāk...Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas Raksts: Kur aizbraukt brīvdienās? Idejas pastaigām un apskates vietas vispirms redzēts Travel Time.

  • Skaistie skati ekskursijas

   TravelTime.lv: Skaistie skati ekskursijas, kuras vienmēr paliks atmiņā. TRAVEL TIME piedāvā dažādas iespējas mūsu klientiem, kuri vēlas aktīvu atpūtu visdažādākajās pasaules vietās. Daži no viņiem ir izmantojuši mūsu atsauksmes un pētījumus, Lasīt tālāk...Skaistie skati ekskursijas Raksts: Skaistie skati ekskursijas vispirms redzēts Travel Time.

  • Ceļojumi 2022

   TravelTime.lv: Ceļojumi 2022. gadā ir sagatavoti un pieejami no ceļojumu aģentūrām. Sekojošās aģentūras piedāvā ceļojumus jau šogad: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Mēs esam veiksmīgi aizvadījuši Lasīt tālāk...Ceļojumi 2022 Raksts: Ceļojumi 2022 vispirms redzēts Travel Time.

  • Pēdējā brīža ceļojumi

   TravelTime.lv: Pēdējā brīža ceļojmi šobrīd ir pieejami no ceļojumu aģentūrām: Novatours Ceļojumu bode Tez tour Atlantic Antario Remirotravel Aviokases u.c. Ceļojumu bode piedāvā: Ēģipte: Šarm el Šeiha no 371€ TURCIJA no Lasīt tālāk...Pēdējā brīža ceļojumi Raksts: Pēdējā brīža ceļojumi vispirms redzēts Travel Time.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *