fbpx

Sīrups.lv

Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Elma, Elna, Menarda
30.Sep.2022
Dārta Daneviča
Slavenības

Dārta Daneviča: Kaimiņš nozadzis abu bērnu un pazuduši

Portretu attēli no socilālo portālu publiskajiem kontiem.

31.janvāra vakarā slavenā Dailes teāltra un televīzijas seriālu aktrise Dārta Daneviča ar ierakstu savā Twitter pārsteidza Latviju ar ziņu, ka viņas Dzīvesbiedrs, bijušais aktieris un skandalozais saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ir atņēmis viņu kopīgo bērnu no Dārtas un abi pazuduši bez vēsts. 

Dārta Daneviča 
@artuss paņēma dēlu, aizbrauca un atsakās izpaust, kā viņus var sasniegt. Kad satraucos un atkārtoti jautāju, saņemu uzbraucienu, ka esmu agresīva. Vai tas ir normāli? Ko jūs darītu šādā situācijā? Un,visbeidzot, vai cilvēks, kas vada CT komisiju, vispār pārzina cilvēktiesības?
Šim tvītam sekoja daudzu Twitter lietāju atbalsts un ieteikumi, kā rīkoties šādā situācijā. Tomēr citiem tā arī šķita aizdomāga, jo trūkst konteksts un rodas jautājums, kālab šis atgadījums tiek risināts tieši Twitter mikrobloģanas vietnē.
Jānis Pastars
Tā kā nav zināms ne konteksts, ne kreņķu priekšvēsture, tad galīgi nekas arī nav saprotams. Taču vēl vairāk nesaprotu, kāpēc tas ir jāraksta twiterī? Ceru, ka spēsiet nokārtot savas nesaskaņas bez publiskas veļas mazgāšanas un salīgsiet mieru, ko arī novēlu.

Mīlējās un ķīvējās

D.Daneviča un Artuss kaimiņš savas attiecības uzsāka visai nesen pēc Dārtas publiskās šķiršanāš no aktiera Niklāva Kurpnieka. Dārta un Kaimiņš abu attiecības sākumā noliedza un turēja slepenībā. Kad pieteicās bērns, arī publiskā acs no abu romāna nebija izbēgama. Vēl nesens abi aizrāvušies viens ar otru, bet nu jau dala bērnu un attiecības risina ar policijas iesaisti. Tas liek domāt, ka vai nu viena vai abas puses nav bijušas godprātīgas savos nodomos, bet kurš tad ir īstais vainīgais?
Visbeidzot arī Artusa atbilde:
Artuss Kaimiņš
Konflikts noveda arī līdz policijas iesaistīšanai, kā vakara noslēgumā savā Twitter kontā ziņoja Daneviča.
Dārta Daneviča
Policija bija, blakus iedzīvotāji ielaida mājā, Artuss mani filmēja (priekš tiesas, teica) un paskaidroja, ka svētdien nav ieradies pēc bērna, jo oficiāli ir uz slimības lapas. Esam mājās.

*Raksti Sirups.lv ir paredzēti tikai informatīviem un izglītojošiem mērķiem, tie neaizstāj profesionālu medicīnisko padomu, diagnostiku vai ārstēšanu. Vienmēr konsultējieties ar ārstu, ja Jums rodas jautājumi par veselības stāvokli.

Seko

Pievienojies mums Telegram grupā! Seko un diskutē.

 • Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas

  Brīžos, kad enerģijas līmenis ir zems, un kāre ir augsta, var rasties grūtības izdarīt veselīgu izvēli, jo vienmēr pastāv iespēja veikt ātrus risinājumus. Vērts zināt, ka neveselīgas pārtikas patēriņš ir viens no galvenajiem iemesliem, kādēļ tavu ikdienu nomāc nogurums un galvassāpes. Lai šādas situācijas mazinātu, mēs Tev esam sagatavojuši 5 Ziņa Veselīgas uzkodas: 5 recepšu idejas vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt?

  Mūsu dzīvi veido lēmumi, sākot ar to, ko ģērbties no rīta, ko ēst brokastīs, un beidzot ar svarīgiem lēmumiem, kas varētu neatgriezeniski ietekmēt mūsu dzīvi. Ir iespējami gan pozitīvi, gan negatīvi rezultāti. Rezultātā ir izdevīgi, ja dzīves atslēgas brīžos cilvēks nemēģina rast risinājumus pats, bet gan strādā ar profesionālu palīgu. Ziņa Psihoterapija: Vai psihoterapeits var palīdzēt? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties?

  Pneimonija ir viena no plaušu slimībām, no kuras izārstēties var nebūt tik vienkārši. Anitu vairākas nedēļas mocīja krampji, taču antibiotikas un citas zāles viņai nepalīdzēja sasniegt tik ļoti gaidīto atveseļošanos. Kad viņai tika veikta plaušu datortomogrāfija, viņa atklāja atkārtotā klepus patieso avotu. “Mana ģimenes ārste sākotnēji uzskatīja, ka tas ir vīruss, Ziņa Pneimonija: Ko darīt, kad plaušām grūti izveseļoties? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību?

  Kā vitamīni un uztura bagātinātāji ietekmē auglību? Embrionālajā periodā olšūna, kas ir sievišķīgākā un lielākā sievietes ķermeņa šūna, sāk radīt embrijus. Tāpēc olas izdzīvo visu, kas jāpārdzīvo mammai. “Viss, kas nonāk mūsu organismā, ļoti tieši ietekmē olšūnu veselību,” stāsta ginekoloģe Gita Rutasa. “Cigarešu dūmi, lietotas narkotikas, piesārņots pilsētas gaiss, sēdošs Ziņa Vitamīni un uztura bagātinātāji: Kā tie ietekmē sievietes auglību? vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

 • D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām

  D vitamīns samazina astmas un elpceļu slimību risku par 50%, liecina Cochrane Collaboration, pasaulē pazīstama pētniecības organizācija, kas sastāv no neatkarīgiem zinātniekiem, ārstiem un veselības aprūpes speciālistiem, kuri rūpīgi analizē un apstiprina pētījumu datus un testu rezultātus. Profesors Adrians Martino no Karalienes Marijas universitātes atzīmēja, ka atklājumi, kas demonstrēja D Ziņa D vitamīns samazina risku saslimt ar elpošanas ceļu slimībām vispirms redzēta Fitnesa Ziņas.

  LEAVE A RESPONSE

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.