Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Rauls, Rodrigo
25.Sep.2023
Rauls, Rodrigo
25.Sep.2023
Dārta Daneviča
Slavenības

Dārta Daneviča: Kaimiņš nozadzis abu bērnu un pazuduši

Portretu attēli no socilālo portālu publiskajiem kontiem.

31.janvāra vakarā slavenā Dailes teāltra un televīzijas seriālu aktrise Dārta Daneviča ar ierakstu savā Twitter pārsteidza Latviju ar ziņu, ka viņas Dzīvesbiedrs, bijušais aktieris un skandalozais saeimas deputāts Artuss Kaimiņš ir atņēmis viņu kopīgo bērnu no Dārtas un abi pazuduši bez vēsts. 

Dārta Daneviča 
@artuss paņēma dēlu, aizbrauca un atsakās izpaust, kā viņus var sasniegt. Kad satraucos un atkārtoti jautāju, saņemu uzbraucienu, ka esmu agresīva. Vai tas ir normāli? Ko jūs darītu šādā situācijā? Un,visbeidzot, vai cilvēks, kas vada CT komisiju, vispār pārzina cilvēktiesības?
Šim tvītam sekoja daudzu Twitter lietāju atbalsts un ieteikumi, kā rīkoties šādā situācijā. Tomēr citiem tā arī šķita aizdomāga, jo trūkst konteksts un rodas jautājums, kālab šis atgadījums tiek risināts tieši Twitter mikrobloģanas vietnē.
Jānis Pastars
Tā kā nav zināms ne konteksts, ne kreņķu priekšvēsture, tad galīgi nekas arī nav saprotams. Taču vēl vairāk nesaprotu, kāpēc tas ir jāraksta twiterī? Ceru, ka spēsiet nokārtot savas nesaskaņas bez publiskas veļas mazgāšanas un salīgsiet mieru, ko arī novēlu.

Mīlējās un ķīvējās

D.Daneviča un Artuss kaimiņš savas attiecības uzsāka visai nesen pēc Dārtas publiskās šķiršanāš no aktiera Niklāva Kurpnieka. Dārta un Kaimiņš abu attiecības sākumā noliedza un turēja slepenībā. Kad pieteicās bērns, arī publiskā acs no abu romāna nebija izbēgama. Vēl nesens abi aizrāvušies viens ar otru, bet nu jau dala bērnu un attiecības risina ar policijas iesaisti. Tas liek domāt, ka vai nu viena vai abas puses nav bijušas godprātīgas savos nodomos, bet kurš tad ir īstais vainīgais?
Visbeidzot arī Artusa atbilde:
Artuss Kaimiņš
Konflikts noveda arī līdz policijas iesaistīšanai, kā vakara noslēgumā savā Twitter kontā ziņoja Daneviča.
Dārta Daneviča
Policija bija, blakus iedzīvotāji ielaida mājā, Artuss mani filmēja (priekš tiesas, teica) un paskaidroja, ka svētdien nav ieradies pēc bērna, jo oficiāli ir uz slimības lapas. Esam mājās.

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *