Padomi tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Rauls, Rodrigo
25.Sep.2023
Rauls, Rodrigo
25.Sep.2023
alla pugacova
Ikdiena Izklaide Slavenības

Alla Pugačova atkal pārsteidz fanus!

Tikai dažas sievietes ir pietiekami drosmīgas, lai ievietotu fotoattēlu bez grima, it īpaši, ja nevainojamā izskata saglabāšana ir daļa no viņu ikdienas. Savukārt Alla Pugačova (69) par to neuztraucas. Abas zvaignes pierāda, ka laiks viņas neietekmē, nedēļas nogali pavadot kopā ar meitu, dziedātāju un aktrisi Kristīnu Orbakaiti (47).

Pazīstamā krievu mūziķe Orbakaite sestdien pārsteidza savus sekotājus, sociālo mediju platformā Instagram augšupielādējot savas mātes Allas Pugačovas fotogrāfiju. Sākumā neviens no viņu faniem nesaprata, ka viņa nepozē kopā ar māsu, bet tā ir māte un viņas meita.

Mākslinieces līdzjutējus pārsteidza arī cita patiesība. Orbakaite, kurai ir 1,7 miljoni Instagram sekotāju, reti kad demonstrē savu dabisko skaistumu sociālajos tīklos, taču viņa šoreiz pozēja kopā ar māti bez grima. Kristīna parakstījās: “Brīvdienas ar mammu”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KRISTINA ORBAKAITE (@orbakaite_k)

Bez šaubām, tas ir riskants solis. Tomēr māte un meita par to izpelnījās daudz uzslavu. Fani apbēra abas sievietes ar komplimentiem un atzinību. Lielākā daļa fanu bija vienisprātis, ka Alla un Kristīna katru dienu kļūst arvien līdzīgākas. “Tu izskaties kā divas māsas!” un “Es nevaru pārvarēt, cik jūs abi esat līdzīgi!”

Lasi par par skaista smaida izkopšanu šeit!

LEAVE A RESPONSE

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *