Portāls tavai ikdienai un dzīvesstilam 💙💛

Maira, Rasa, Rasma
20.Jun.2024
Maira, Rasa, Rasma
20.Jun.2024
Iedvesmai

4 padomi kā motivēt sevi

Eksperti dalās ar saviem padomiem sociālajos tīkos zem taga #FitBlogNYC, no kurienes šajā rakstā apkopoti daži no tiem.

Atrodi laiku fitnesam (tas ir vienkāršāk nekā tev šķiet)

Mēs visi mēdzam būt aizņemti savos ikdienas darbos un lietās, tādēļ jāprot trenēties gudri. Tas nozīmē, sabalansēt savu treniņu tā, lai vairāk noderīga tiktu padarīts īsākā laikā. Slavenību trenere Hollija Rilingere (Holly Rilinger) iesaka iztūrības treniņu ar minimālām atpūtas pauzēm pat, ja dotas ir tikai 20 minūtes laika.

Aizmirsti nīdējus

Tu dievini maratonus, bet tavs vīrs domā, ka tā ir lieka laika tērēšana? Tad viņam arī nav jāskrien. Vai nu tas ir CrossFit, joga vai svaru celšana – labāks tev ir tieši tas, pie kura pieturies. Ir neskaitāmi daudz veidu kā trenēties un katram atliek atrast to, kas ir vistīkamākais.

Nepārcenties

Nelielas muskuļu sāpes nākošajā dienā pēc treniņa ir normāla parādība, taču šīm sāpēm nevajadzētu traucēt tavās ikdienas gaitās. “Ja nevari uzkāpt pa trepēm, tad varētu būt par daudz”, saka Mērsija Gūlsbija (Marci Goolsby), Speciālās Ķirurģijas Slimnīcas asistente.

Dari to, ko tu mīli

“Ja tu vēlies ko darīt, tu padari labu darbu”, saka Karla Halla (Carla Hall), viena no ABC kanāla raidījuma The Chew veidotājām. Tas attiecas gan uz treniņiem, gan karjeru, gan arī maltīšu gatavošanu – atrodi to, ko tu mīli, dari to no visas sirds un dari to pareizi.


Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/litespeed/css/82ece0c1e2a142cf8dd7dd33ce987477.css.tmp): Failed to open stream: No such file or directory in /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler() #1 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file() #2 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve() #3 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(330): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url() #4 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\Optimize->finalize() #6 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/plugin.php(205): WP_Hook->apply_filters() #7 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/core.cls.php(477): apply_filters() #8 [internal function]: LiteSpeed\Core->send_headers_force() #9 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/functions.php(5420): ob_end_flush() #10 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/class-wp-hook.php(324): wp_ob_end_flush_all() #11 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/class-wp-hook.php(348): WP_Hook->apply_filters() #12 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/plugin.php(517): WP_Hook->do_action() #13 /home/maxhostr/sirups.lv/wp-includes/load.php(1270): do_action() #14 [internal function]: shutdown_action_hook() #15 {main} thrown in /home/maxhostr/sirups.lv/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130